Skocz do zawartości
IGNOROWANY

uszczelka pod dekiel zaworów


jarekgorski1

Rekomendowane odpowiedzi

Masz tam dwa okienka. Ustawiasz lewy wałek okienko-strzałka i patrzysz na prawy ile jest przesunięte (tyle jest wyciągnięty łańcuch , strzałka poza okienkiem łańcuch też do wymiany). Jeśli już trochę kręciłeś przy aucie to sobie poradzisz. Jak coś pomogę. Jeśli jesteś noga nie tykaj bo zepsujesz :P Co jak co ale zdjąć pokrywę i sprawdzić łańcuch możesz sam bez problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie kolejny stolarz. Kur.. mnie bierze jak czytam takie teksty. Debile teraz wszystko chcą kompem naprawiać. a jak się nie da silnik do wymiany albo wymieniają wszystko dookoła aż trafią na pałę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie najlepiej jak się powie co ma wymienić to wtedy zrobi a nie chciał bym ładować kasy w to co jest ok. a z drugej strony denerwuje mie te cykanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nagraj filmik i wstaw na YT.

ciesz się , że tak Ci nie puka. Moje V6 po kapitalce u stolarzy. Auto po tym filmiku przejechało jeszcze 2 tyś km i koniec , kasy nie odzyskałem :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toć się nie pali. Nagraj z bliska , potem się odsuń od auta i z odległości. Następnie zamknij maskę i z różnych odległości. Trudno czasem uchwycić dźwięk nagraniem.

Napisz do Dzika z ciekawości ile ceni za komplet szklanek INA do tego motoru. Na pewno weźmie taniej niż jakiś yebak teoretyk ze stolarni od Ciebie.

Edytowane przez Mesiah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawie trafiłem. Widzisz. Już masz 80zł taniej niż na allegro.


Wiesz musisz być gotowy na to , że znajdzie się trochę ukrytych kosztów. Szklanki wyjęte to by wypadało wymienić też uszczelniacze zaworowe i np uszczelniacze wałków sztuk 3. Trochę tu trochę tam + robocizna i wyjdzie Ci sporo tej kasy. Szczególnie jak sam nie będziesz tego robił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...