Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Trzeba trzymać przycisk aby otworzyła się szyba.


g_r_a_n_d

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

Mam taki kłopot że aby otworzyć szybę po stronie kierowcy cały czas trzeba trzymać przycisk. Zamykanie działa prawidłowo, pozostałe również. Próbowałem otwierać i zamykać z przytrzymaniem przes kilka sekund ale nic się nie dzieje, nie słychać tego charakterystycznego piknięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak tam w b6 to wygląda ale w b5 po wyjęciu aku trzeba czasami nauczyć szyby wartości krańcowych. polega to na tym, że musisz opuścić szybe na sam dół, puścić przycisk, kliknąć jeszcze raz opuszczanie w dół, później podnieść szybe do góry i kliknąć jeszcze raz podnoszenie szyby.

zanim zaczniesz grzebać może warto spróbować :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W b6 to się robi kluczykiem w zamku. Trzymasz otwieranie i jak szyba zejdzie środek i znów na 3 sek otwieranie, po czym to samo na zamknij.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie kodowanie działa w taki sposób: opuszczam szybę i przytrzymuję przycisk kilka sekund, następuje takie kliknięcie po czym zamykam i również przytrzymuję i schychać kliknięcie.

Po tej operacji wszystko działa prawidłowo. Przyciski mają "2 biegi" pierwszy manualny drugi automatyczny.

Wszystkie szyby tak działają oprócz tej po stronie kierowcy, a wcześniej działała.

Styki wykluczam bo gdyby nie działały to szyba by nie drgnęła.

Edytowane przez g_r_a_n_d
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W każdym przełączniku masz 4 styki (opuszczanie/podnoszenie manualne, opuszczanie podnoszenie/ automatyczne). Jeżeli jeden z nich jest zaśniedziały/brudny to nie działa Ci dana funkcjonalność. Jeżeli masz np zaśniedziały styk od podnoszenia automatycznego to tylko to nie będzie działać, reszta będzie chodzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...