Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czujnik zbicia tylnej szyby


Papik00

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam blad czujniki zbicia tylnej szyby pisze obwód przerwany blad stały dodam ze miałem przyciemnianie szyby ale niejestem pewien czy blad był wcześniej..wie ktos gdzie ten czujnik sie znajduje jak mozna to sprawdzic...??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie. Mam identyczny problem. czy ktos z doswiadczonych forumowiczow sie wypowie..? moze jakis schemat podrzuci... bylo by milo. :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ELSIE brak info o dokładnym polozeniu ale po schemacie trzeba szukac kabelka biało/popielaty

Pasuje sciagnac tapicerke tylnej pokrywy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam Exeo ale jest to to samo co B7 i mam błąd w VCDS 

01403 czujnik zbicia tylnej szyby

36-00 przerwa w obwodzie.

Co mogło się nagle stać ? Wersja kombi. Czy nie jest to czasem ogrzewanie tylnej szyby w sensie te nitki ?

Do tego czujnika tylko jeden kabele ma dochodzić ? Biało/popielaty ? A jak sprawdzić taki czujnik ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EXEO to raczej inne kolory beda kabli

Czesto gesto jest tak jak sie przyciemnia szyby i ktos przetnie okablowanie nozyczkiem wraz z folia :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ja skanowalem auto 30.08.2017 i bledow nie bylo a dzis mam blad. A nic w klapie nie bylo robione w tym czasie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do szyby dochodza mi z obu stron tylko kable do ogrzewania i dochodzi jeden cienki kabelek z ekranem przykreconym do masy. Czyli ekran jest do masy a zyla wewnetrzna do szyby. Tutaj polaczenie jest. I na szybie od tego kabelka jest nitka/sciezka tak tylko fo polowy szerokosci szyby. Pytanie jak tu jest wszystko ok gdzie to dalej idzie gdzie sa jakies polaczenia aby sprawdzac to. 

Moze ktos na schematach sprawdzic. Kabelek jest kokoru czarnego u mnie. Seat exeo 3R5 2010r.

Pewnie polaczenia beda tam gdzie w A4 bo to sa klony i prawie cala instalacja jest taka sama. Prosze o pomoc.

 

Sprawdzisz wrclaguna w jakism programie jak idzie instalacja do tego czujnika i gdzie sa laczenia jakies ?

Jak masz mile widziany schemat.

Dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to jest czujnik z tematu? Wtyczka na dwa kable i trochę drutu?

 

Czy można to wykodować?

2AD5BEC8-0B6D-4D09-8EC9-E01DC9C2EB74.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...