Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy


domjenick

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Pamiętasz jak kiedyś mi pisałeś żeby sie przenieść na audimaniac , bo tu jedno wielkie kolesiostwo , chyba ten czas się zbliża :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja Ci tak pisalem?? to chyba dawno bylo i nie pamietam...

a na Audimaniacs bylem raz na zlocie, to sie lepki tez dogadac nie mogli, grupki jakies porobione, zapierdzielalem pod Dover z 3-latkiem, po to aby w Macu bigmaca zjesc... i powrot do domu... Maly tylko sie rozchorowal po 'zlocie'... :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakl tam? żyjecie?

Żyjemy żyjemy ale co to za życie :decayed:

Kontrakt na chatę sie kończy trzeba częgos szukać i taki zapierdziel w pracy ze nawet własnego smrodu człowiek nie czuje bo nie nadarza za nim:grin: A jeszcze mały szkrab 2msc, roboty w h..:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na overku nie byłem już ponad trzy lata , ogólnie to praca, dom , dzieciaki , młodsza w tym roku do szkoły ruszyła wiec trzeba pomóc i tak sie kręci , nawet sie człowiek nie obejrzy i trzeba bedzie miejsca na cmentarzu szukać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jw tylko u mnie obecnie pampers :decayed::grin: plus lece soboty a jeszcze szukanie mieszkania masakra:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Dover nie było ale on chyba jechał z Dover . Na każdym zlocie jest tak że są jakieś grupki ludzi którzy dłużej się znają , mieszkają obok siebie , ich dzieci się razem bawią , to jest normalne. Jak jesteś pierwszy raz możesz czuć się obco , ale to właśnie Ty musisz podejść ,pogadać , przedstawić się , tak się nawiązuje kontakty. Na następnym zlocie już siedzisz przy stole z tymi ludźmi których poznałeś wcześniej i masz już swoją grupkę znajomych. Nie sposób z każdym posiedzieć i pogadać . Na pewno nikogo nie traktujemy jak obcego , ale inicjatywa musi wyjść od nas samych . Teraz w ten piątek zaczyna się zlot w LUTON , przyjeżdżajcie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie w Dover, ale gdzies po drodze z Londka do Dover, 3 - 4 lata temu (burza przez chwile byla, ze wycieraczki nie nadazaly), podchodzilem, gadalem ale czuc bylo jakas walke o wladze zdaje sie :wink: i dlatego grupki byly (przynajmniej tak mi sie o uszy obilo)

a na noc nie moglem zostac, wiec bardziej ludzi nie dane mi bylo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak co?!?! Siedzisz dalej w uk to zabieraj sie z Andrzejem a jak nie to samolot i w luton cie odbierzemy, lol

no i tu jest problem, bo Krystian jest w PL:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak co?!?! Siedzisz dalej w uk to zabieraj sie z Andrzejem a jak nie to samolot i w luton cie odbierzemy, lol

no i tu jest problem, bo Krystian jest w PL:wink:

Zgadza się Dominik ma racje jestem w pl a do piątku nie załatwienia samolotu no chyba ze audimaniacs zasponsoruja prywatny odrzutowiec ;)

Wysłane z mojego Nexus 7 za pomocą Tapatalk 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nic nie mówię ale obiecałeś że się kiedyś pokażesz .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...