Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy


domjenick

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

zdrajca....

Napisal ten co jezdzi Mazda ;D

Nie no mialo byc subaru ale zone ciezko bylo przekonac.... Mowila zebym dorosl jestem ojcem :-))

Edytowane przez Buszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PTA7pt.jpg

;) 320i

ZSyJxP.png

Dominik tutaj masz dwie moje obecne maszyny, ta z prawej czesciej uzywana :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio wymieniałem prawko, bo update zdjęcia potrzebowali i dali mi na motory :lol1: też se chyba coś kupię na przyszły sezon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te 73tri czy jakos tak to znaczy ze mozesz jezdzic trzykolowcem do jakiejs tam pojemnosci tylko ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

450cc lub 23-24bhp o ile mnie pamięć nie myli, jednoślady do poj. 150ccm i mocy też ograniczonej ;)

Pozdrawiam

Rum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie :wink4: sprawdzałem na stronie dvla :wink4: tylko na trzykołowe,

Untitled_zpsc4drasox.jpg

 

quady można na B1

I jeszcze jak dobrze pamiętam, to do pojemności 450cc i 25 lub 35kW

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cisza w eterze odnosnie zlotow, teraz bukowina w Polsce ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no cisza- nic się nie dzieje- do Bukowiny jechać nie mogłem, na jakiś w uk- też za bardzo nie ma gdzie, bo wszędzie daleko..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej witam, jest ktoś dokładnie z West Midlands ? ze znajomym będziemy planować jakieś spotkania w tym roku jakby ktoś był zainteresowany to jest nas +2 auta :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.03.2017 o 21:09, zamorr napisał:

Hej witam, jest ktoś dokładnie z West Midlands ? ze znajomym będziemy planować jakieś spotkania w tym roku jakby ktoś był zainteresowany to jest nas +2 auta :D

gdzie dokładnie planujecie spota?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej witam, jest ktoś dokładnie z West Midlands ? ze znajomym będziemy planować jakieś spotkania w tym roku jakby ktoś był zainteresowany to jest nas +2 auta [emoji3]

Trochę za daleko z Edinboro... [emoji14]

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej witam, jest ktoś dokładnie z West Midlands ? ze znajomym będziemy planować jakieś spotkania w tym roku jakby ktoś był zainteresowany to jest nas +2 auta [emoji3]

Witam,
Ja z Tamworth ;)
Pozdrawiam

Sent from my MI 5 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry! Planuje zakup audi a4b5/b6 automat w 1.9tdi +/- quatrro jak by się trafiło :D i teraz przeglądając autotradera i eBaya nic w sumie ciekawego znalezc nie mogę.. a wy jak już weterani w UK na pewno moglibyście pomóc podpowiedzieć na jakich stronach warto patrzeć oraz jakie oznaczenie silnika wybrać. Przepraszam bo pewnie tematów multum ale nie potrafilem znaleźć odpowiedzi co do stron o silnikach lekturę jeszcze przeczytam. Pozdrawiam i miłej soboty ! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, CzornaLocha napisał:

Dobry! Planuje zakup audi a4b5/b6 automat w 1.9tdi +/- quatrro jak by się trafiło :D i teraz przeglądając autotradera i eBaya nic w sumie ciekawego znalezc nie mogę.. a wy jak już weterani w UK na pewno moglibyście pomóc podpowiedzieć na jakich stronach warto patrzeć oraz jakie oznaczenie silnika wybrać. Przepraszam bo pewnie tematów multum ale nie potrafilem znaleźć odpowiedzi co do stron o silnikach lekturę jeszcze przeczytam. Pozdrawiam i miłej soboty ! 

Ja szukałem na tej stronie, Zbiera ona ogłoszenia z wielu stron jak ebay, autotrader, bezpośrednio z komisów itd. po kewej stronie możesz sobie uściślić czego szukasz, np rocznok, przebieg, skrzynia kolor itd.

http://www.newsnow.co.uk/classifieds/cars-vans-for-sale/audi-a4-b6-tdi.html

Edytowane przez iwadrian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za wskazanie strony faktycznie znalazlo znacznie więcej ofert :) mam pytanko jeszcze odnośnie LPG w UK są tu warsztaty imające się tym które robią fachową robotę ? Bo googlujac posty z 2010/2014 udało mi się znaleźć ale mogło się pozmieniać i głównie tematy w nich zawarte były ktory warsztat jest lepszy czytaj. Moja racja jest najmojsza i nic z tego nie mogłem wynieść :/ bo tak to bym dorzucił 2,4 V6 aby wygodnie się przemieszczać w miarę, może czasami autem do pl podskoczyć i tu na bank będzie lepsze 1,9tdi.  Sorry chłopaki za takie głupie pytania ale będzie to moje pierwsze auto w UK, i kompletnie nie mam rozeznania co i gdzie. Słonecznej niedzieli !

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...