Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy


domjenick

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja kolego miszkam w okolicy leeds jakies 18 mil od leeds dokladnie w Pontefract....

aloha wszystkim... skoro nie problem jest trasa waszymi audiolkami a wiec proponuje jakiś większy zlocik w tym miesiącu w okolicach Manchester lub w tych okolicach WestYorkshire...

Zorganizujmy coś razem... czekam na propozycje... :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co kojarze to 25 pazdziernik (i moje urodzinki) mi pasuje kazdy piatek sobota lub ewentualnie niedziela....

Jakie propozycje z waszej strony?[br]Dopisany: 04 Październik 2008, 23:05_________________________________________________

Mnie pasuje Manchester - mieszkam 10 minut jazdy od centrum :)

Wiec możesz sie rozejrzeć za dobra miejscówka np coś w stylu parkingu piętrowego?...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi pasuje tylko osobiscie wolalbym popolodnie,a najlepiej wieczor, zona moja pracuje z rana ,a ja siedze z dziecmi,jednego na pewno wezme,ale drugi jest jeszcze za maly na takie trasy... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...ale czy wszystkim leeds pasuje? aha i jak znajdziesz miejscowke,to sie od razu o adres i kod pocztowy dowiedz,zebysmy nie bladzili :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...no i jak wyglada sytuacja,bo juz chce jechac djversus znalazles jakas miejscowke? pietrowy parking kryty ,albo lotnisko :naughty: byloby super :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parking nie trudno znaleźć ale zastanawiam sie bo w Leeds jest Polskie centrum i tam jest bar itp idt...

Tylko parking jest taki sobie nie zadurzy nie za mały ale w sumie nas chyba doozo nie będzie ode mnie kilka osób z pracy tez wpadnie może 2 albo 3 autka.. wiec to jest moja propozycja.

Polskie centrum w leeds...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...