Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Seryjny zestaw głośnomówiący- dziwny element


Bose

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :) Po kupnie samochodu przeglądałem wnętrze i rzucił mi się w oczy kabelek do którego podłączone było "coś". Dziś przy okazji niedzieli wyjąłem owe coś i okazało się, że jest to podłączone do zestawu głośnomówiącego i nie wiem co to jest i do czego służy.

Oczywistym jest stwierdzenie- jeżeli zestaw głośnomówiący działa, to po co grzebać... Z tym, że telefon z podłokietnika ktoś wyjął i został sam "stolik", który wyskakuje po wciśnięciu przycisku blokady (właściwy uchwyt na telefon też się ulotnił).

Ktoś wie do czego to służy (jakiś uchwyt) i jaką rolę spełnia?

vwwmjyd7.jpg

jjnl7lyz.jpg

qomicgds.jpg

Jest tam też wtyczka jack 2,5. Szukając dla niej miejsca znalazłem nad nogami pasażera ze schowkiem centralkę z dwoma wejściami z czego jedno było zajęte, ale całość jest zaklejona taśmą tak jakby ta jedna wtyczka nie była potrzebna.

Niestety nie zaznaczę tego,

bo mam lapka w serwisie i jestem skazany na telefon.. Wejście jest z lewej strony pod drugą kostką.

iqtuv7fy.jpg

ql4an4lq.jpg

Może jest to jakaś opcja dla zestawu z uchwytem montowanym na desce przy radiu?

Edytowane przez Bose
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiesz może jaki adapter ( jak to wygląda) ? Bo ogólnie, to mam stolik na telefon w podłokietniu. Jedynie brak mi tam uchwytu na telefon i samego telefonu.

I czy może wiesz jakiego szukać telefonu do takiej wtyczki (mam to pod podłokietnikiem przy ręcznym)?

qzihdaov.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...