Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Po zamontowaniu jaki olej?


VR6

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , w tygodniu zalozylem instalacje sekwencyjna , za tydzien musze zmienic olej , zalewam obecnie motula 8100 xcess czy musze zmienic na jakis inny do silnikow z lpg czy moge zalac ten sam ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie daj się nabrać na napisy typu specjalnie do LPG itp. To ściema i jest zazwyczaj tylko na tanich olejach słabej jakości. Lej Motula albo Liqui Moly. Zwróć tylko uwagę czy motul to na bank oryginał bo 80% z allegro to podróby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje za odpowiedz , kolego masz racje z tymi sciemami na allegro , w wiekszosci to lewizna , na szczescie w moim rejonie jest dystrybutor motula uff

pozdrawiam i dziekuje jeszcze raz za odpowiedz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz wlać L M. To jedyny olej którego jeszcze nie podrabiają.

a skąd to wiesz?

kiedyś mówiono, że Motula nie podrabiają bo jest tylko jedna rozlewnia tego oleju, więc jakościowo jest wszędzie taki sam niezależnie od regionu. A okazało się, ze na allegro podrabianym Motulem mogą handlować że hej. To samo z każdym innym olejem, zwłaszcza jeśli jest popularny i jest na niego popyt. A z LM właśnie tak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boże pisz do Dzika i kupisz oryginał w dobrej cenie. A jak coś Ci się nie spodoba to koleś problemów robił nie będzie. Na pewno lepiej kupić od kolegów z forum niż dorabiać oszustów na allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że w całym forumowym sklepikarstwie kupisz ori.

Koledzy zdają sobie sprawę gdyby było coś nie halo... to na forum by tak obsmarowali, że...

W myśl jakby puszczali fake w obieg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem bo wyczytałem taką informację na forum a opakowania są ori niemieckie i u nas nie rozlewane. Przynajmniej na razie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też słyszałem , że LM jeszcze nie podrabiają. Na necie już by było głośno gdyby było inaczej. Prędzej czy później i tak zaczną to robić bo olej coraz bardziej popularny i polecany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...