Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaka najbardziej ekonomiczna skrzynia do ADR/AEB ośka


Mesiah

Rekomendowane odpowiedzi

sprawdz dokładnie bo watpie aby tak było

na tym filmiku +/- 45 sekunda, jest 3 tys. obr. przy 120, u mnie jest chyba tak samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, ja mam przy 100km/h 2500obr w 2.4 manualu, myślałem, że 1.8T ma takie same przelozenia jak u mnie są

koła opony oryginał,profil opon standartowy z audi?,licznik nie zmieniany czasem?

Edytowane przez franekd4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie. Wszystko seria, opony 205/55/16.

Foto z dziś:

30ud4j6.jpg

Edytowane przez pacos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jezdzę z GPSem,

skrzynia to kopiując z kodów wyposażenia: G0C = Manualna 5-biegowa skrzynia b. (przelozenia sport.), cokolwiek to ma znaczyć

Myslalem, ze kazde 2.4/2.8 ma takie predkosci przy tych obrotach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mie spotkalem sie z skrzynia o takim oznaczeniu w a4 chyba zle wlepke odczytales ;)

Edytowane przez franekd4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam z wlepki z wyposażeniem, może kod skrzyni jest na niej wybity ale nie mam jak tego sprawdzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem u mnie 1.8t AEB ( chyba seria) koła 18" 225/40 ubu8e6as.jpg

Wysłane z mojego C2105 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi? Masz chyba mniej niż ja przy 90. Tak liczniki przekłamują? Mój też powinien przekłamywać w takim razie. Koła 235/40 r18. W tym przypadku to ja powinienem mieć mniejsze obroty przy 100 bo mam większa średnice kół niż przy 225/40. Kolego znajdź oznaczenie skrzyni chociaż na wlepce w bagażniku. To nie daje 100% pewności bo ktoś mógł ja wymienić ale lepsze to niż nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wlepce DHW

Wysłane z mojego C2105 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez przemo2.4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kod z wlepki to kod wyposazenia. kod skrzyni jest na skrzyni. jest jakas skrzynia 6 do aeb bez rzeźby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kod z wlepki to kod wyposazenia. kod skrzyni jest na skrzyni. jest jakas skrzynia 6 do aeb bez rzeźby

Powinna podejść skrzynia 6 o oznaczeniu DQS z diesla 2.5. Bardzo długa- na 2 kręci do ok. 130 kmh, a na 6 biegu przy 180 kmh licznikowych kręci 3200 obrotów. Trochę będzie kombinacji z montażem, do bloku pasuje, ale do zmiany na pewno wybierak, półosie na duże przeguby, rozrusznik do sprawdzenia, nowe łapy i sanki, swoje sprzęgło powinieneś móc dopasować, ale konieczna przymiarka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mie spotkalem sie z skrzynia o takim oznaczeniu w a4 chyba zle wlepke odczytales ;)

Mam identyko skrzynie z takim oznaczeniem, obroty przy 100 postaram sie podac dzisiaj ale wydaje mi sie, ze tez mam okolo 2500.

Wysyłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie zabije, masz 6 przełożeń, z czego ostatnie to nadbieg, tam gdzie jechałeś na 4 pojedziesz na 3, przy wyprzedzaniu redukcja 2 biegi w dół i jazda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...