Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zmiana tunelu 1DIN na 2DIN A4 B6/B7


A4_Dominik_WAW

Rekomendowane odpowiedzi

Które będzie wyglądać bardziej estetycznie i spełniać swoją funkcję w 100%? Przymierzam się do wsadzenia rns i klimatronika 2din.

Edytowane przez czachapll
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro klimatronik 2DIN, to i popielniczka 2DIN. Logiczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro klimatronik 2DIN, to i popielniczka 2DIN. Logiczne.

Tylko czy tunel 1din ma to samo mocowanie co 2din ? Widziałem gdzieś post, że się nie odmykała do końca albo haczyła o klimatronik.

Edytowane przez czachapll
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tunel i tak musisz podciąć pod 2DIN. Nie ma innej opcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro klimatronik 2DIN, to i popielniczka 2DIN. Logiczne.

Tylko czy tunel 1din ma to samo mocowanie co 2din ? Widziałem gdzieś post, że się nie odmykała do końca albo haczyła o klimatronik.

Trzeba przyciąć wystająca część półeczki za popielniczką, albo jej wcale nie zakładać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajcie żeby radio 2din wkładać na sam koniec. Ja przez to że wkładałem szufladki na siłę już po włożeniu radia to prawie połamałem ramkę w radiu :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie chcę zmienić u siebie radio z 1 din na 2 din, tak się składa że kolega trzyma dla mnie części od anglika a konkretnie kosz 2din, i klimatronik pod 2 din ale z grzanymi fotelami, i mam pytanie jak nie mam grzanych foteli a wstawię taki klimatronik to nic się nie stanie ? W przyszłości pewnie zmienię fotele na grzane. Czy stojak na kubek z anglika będzie pasował po zdjęciu tej osłonki z rysunkiem kubka i założenia europejskiej bo mają w innym miejscu zaokrąglony róg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do klimatronika to będzie działać (oczywiście po przyuczeniu VINu), jedynie po podłączeniu VAGa będzie wywalało błędy od nie podłączonych foteli, ale w niczym to nie przeszkadza. Sam najpierw wymieniałem klimatronik, a dopiero z czasem wymieniłem fotele na grzane. Co do kubka to niech się wypowie ktoś inny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, pewie temat sie powtarza ale chciałbym zmienić tunel 1 din na 2 DIN. Potrzebuje pomocy- opisu jak to zrobic krok po kroku aby nic nie spieprzyć.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jak kolega wyżej napisał, jest temat jak przerobić 1din na 2 din i tam masz krok po kroku wytłumaczone wraz ze zdjęciami co gdzie podciąć. Jedynie kosza 2 din potrzebujesz koniecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykręcasz tunel 1din i przykręcasz w jego miejsce 2DIN, większej filozofii tutaj nie ma. Roboty na pół godziny z przerwą na papierosa

konsola.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj masz bardzo dobry poradnik. Na początku jest pokazany demontaż tunelu, później w jakim miejscu ciachnąć tunel 1 din i jakie wymiary ma ucinany element. Miłej lektury :)

http://www.audizine.com/forum/showthread.php/641544-DIY-RNS-E-retrofit-amp-double-DIN-conversion-(picture-heavy)

Edytowane przez Damjan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...