Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Polecane amortyzatory o obniżonym skoku do springów -30mm


Awra

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , Panowie co za diabeł tu siedzi chodzi o zawieche , czerwone sprezyny i czerwone amorki  pacjent to 1.8t FWD , twardo , nisko i jazda po mojej okolicy mnie dobija;/

jak moge po prawić wybieranie dziur i sprawić żeby bardziej miękka była ;o 

co musiałbym zmienić amorki czy i spręzyny tez?

a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz się zamienić, to kumpel szuka właśnie takiego, ma seryjneo w 1.9tdi, nawet wczoraj przytargal takie same felgi jak ty masz.

Będziesz miał koze i jazdę miękką jak w bentley'u [emoji3]

Podejrzewam że jedno i drugie bo masz niskie sprężyny i amory o krótkim skoku, możesz zaryzykować zmienić jedno, ale nie będzie za bardzo współgało z drugim.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam od siebie po zakupie amortyzatorów SACHS 558297  u Klubowicza TOM77 jestem szczególnie zadowolony z ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.04.2017 o 08:40, coyote napisał:

Dodam od siebie po zakupie amortyzatorów SACHS 558297  u Klubowicza TOM77 jestem szczególnie zadowolony z ceny.

również polecam tego sprzedawce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy obecnym kursie walut są super do złapania i produkt też jest mega.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam sprawdzonego zestawu do max 1,5k. Myślałem nad amorkami Sachsa i sprężyny Eibacha. Dobry wybór czy może coś innego? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.02.2018 o 06:10, Ben3k napisał:

Szukam sprawdzonego zestawu do max 1,5k. Myślałem nad amorkami Sachsa i sprężyny Eibacha. Dobry wybór czy może coś innego? 

Osobiście zakładałem taki zestaw u siebie z dwa tygodnie temu + komplet wahaczy na przód. 

Siadła dobrze ,komfort się logicznie zmniejszył i czuć każdą dziurę nawet na balonach zimowych 15". Zobaczymy co będzie po przejściu na lato 18".

Osobiście jestem zadowolony. 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jakieś opinie po dłuższej jeździe jeśli chodzi o Sachs 558 297? Szukam amorów na przód do swojej B5 i sprężyn -40. szkoda mi trochę kasy na Bila B8.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja u siebie mam dziwny przypadek , rok temu zakładany na tył na nowe spring eibacha -30mm amorki sachsa do sportowego zawieszenia kupione u dzika , po niecałych 1.5r użytkowania i przejechaniu około 12tkm pokazują po 52% , czy to nie jest za szybciej zuzycie amortyzatora ? 

Jazda lato/zima na 18r 225/40 

Dla porównania na przodzie mam gwint -30mm 4letni i pokazują po 70%. 

Jaki wpływ ma szybkie zużycie się amortyzatorow ? 

Pozdrawiam

Edytowane przez Dominik93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.10.2018 o 11:53, Dominik93 napisał:

Panowie ja u siebie mam dziwny przypadek , rok temu zakładany na tył na nowe spring eibacha -30mm amorki sachsa do sportowego zawieszenia kupione u dzika , po niecałych 1.5r użytkowania i przejechaniu około 12tkm pokazują po 52% , czy to nie jest za szybciej zuzycie amortyzatora ? 

Jazda lato/zima na 18r 225/40 

Dla porównania na przodzie mam gwint -30mm 4letni i pokazują po 70%. 

Jaki wpływ ma szybkie zużycie się amortyzatorow ? 

Pozdrawiam

nie przejmuj się pomiarem amorów na stacji diagnostycznej ,przy niskim zawieszeniu i dużym kole to prawie norma,ja miałem zużyte amory na przodzie(wciskał się lekko i  nie odbijał) i pokazywało 75%,wymieniłem na nowe i pomiar prawie identyczny(spory opór przy wciskaniu i szybko wracał )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proszę o dobranie amorów do mojego b7 quattro, chce wsadzic eibach -30, a nie wiem jakie amory do tego, obecnie mam zawieszenie 1BA i przód siedzi na 70cm, a tył 65, chce to wyrównać, oznaczenia z wlepki 0YL i 0JH, a nie czaje tych klas wagowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.10.2018 o 11:53, Dominik93 napisał:

Panowie ja u siebie mam dziwny przypadek , rok temu zakładany na tył na nowe spring eibacha -30mm amorki sachsa do sportowego zawieszenia kupione u dzika , po niecałych 1.5r użytkowania i przejechaniu około 12tkm pokazują po 52% , czy to nie jest za szybciej zuzycie amortyzatora ? 

Jazda lato/zima na 18r 225/40 

Dla porównania na przodzie mam gwint -30mm 4letni i pokazują po 70%. 

Jaki wpływ ma szybkie zużycie się amortyzatorow ? 

Pozdrawiam

Dzik Ci lipę sprzedał:decayed: A tak na poważnie to zużycie amorów czuje się podczas jazdy. oczywiście im niżej tym bardziej seryjny amor dostaje w dupe. Pod Pro-Kit najlepiej dać amor z 1BE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proszę o pomoc w doborze amorów do sprężyn eibach pro kit,

wiem ze sachs ale nie wiem jakie oznaczenie,

pacjent b7 1.8t quattro obecnie 1BA oznaczenia z wlepy 0YL i 0JH oznaczenia "z pod maski" 1- 1065kg, 2- 1135kg

wiem że eibachy muszą być takie https://eibach.pl/sprezyny-obnizajace-eibach-pro-kit-audi-a4-avant-8ed,-b7-e10-15-003-11-22-pi-566.html 

proszę o podpowiedz bo samochód stoi rozebrany i czeka na nowe zawieszenie ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.01.2019 o 18:25, sky2k napisał:

proszę o pomoc w doborze amorów do sprężyn eibach pro kit,

wiem ze sachs ale nie wiem jakie oznaczenie,

pacjent b7 1.8t quattro obecnie 1BA oznaczenia z wlepy 0YL i 0JH oznaczenia "z pod maski" 1- 1065kg, 2- 1135kg

wiem że eibachy muszą być takie https://eibach.pl/sprezyny-obnizajace-eibach-pro-kit-audi-a4-avant-8ed,-b7-e10-15-003-11-22-pi-566.html 

proszę o podpowiedz bo samochód stoi rozebrany i czeka na nowe zawieszenie ;]

558297 kolego pakuj! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...