Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Polecane amortyzatory o obniżonym skoku do springów -30mm


Awra

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, dzik napisał:

558297 kolego pakuj! 

A tył? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie puka mi amorek z przodu, sprawdzane całe zawieszenie i wychodzi na amortyzator jednak. Sprężyny posiadam vogtland  -35mm
http://vogtland.pl/vogtland-sprezyny-Audi-A4/63-950074-sprezyny-vogtland-do-audi-a4-typ-8e-b6-7-lim-sedan-18-t-20-va-bis-up-to-1050-kg.html

Jakie amorki wybrać żeby auto się dobrze prowadziło i wszystko dobrze funkcjonowało z takimi sprężynami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie osłony i odboje kupic do tylnych amorów billstein b8 i springi eibach sportline ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do A4 B6 1.9 tdi FWD sądzie SACHS 558 297 przód i 312 784 tył do tego EIBACH PRO-KIT -30mm? Ewentualnie ktoś sprzedaje na forum? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu ‎30‎.‎05‎.‎2020 o 21:10, sebek1093 napisał:

Do A4 B6 1.9 tdi FWD sądzie SACHS 558 297 przód i 312 784 tył do tego EIBACH PRO-KIT -30mm? Ewentualnie ktoś sprzedaje na forum? 

Tak te. Lub jak chcesz coś sztywniejszego to Bilstein B6. Pisz pw na forum mam wszystko:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu ‎08‎.‎02‎.‎2019 o 06:40, dawids22 napisał:

Jakie osłony i odboje kupic do tylnych amorów billstein b8 i springi eibach sportline ? 

Sachsy pod BE:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.05.2021 o 09:29, Hubcio099 napisał:

1BV jakie miało fabrycznie amory?

235/45 R18. Felga 18x8 et43

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B6 Avant 1.8T BEX

 

Zaczął mi pukać prawy przedni amortyzator,dwa tyg. temu zakładałem nowe amorki z poduszkami itp. Monroe OESpectrum 376005SP.

Auto poszło sporo do góry i zrobiło się miękkie :-(

 

Okazało się że tył strasznie pływa i amorki z tyłu są definitywnie do wymiany.
Polecicie mi jakiś zestaw na tył żeby nie były takie miękkie jak te co zamontowałem na przód ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Kolega szuka do swojego B7 Avant 2.0 TDI ośka amortyzatorów przód i tył. W niedalekiej przyszłości myśli o sprzedaży auta i nie chce inwestować w topowe firmy. Szuka czegoś budżetowego, niezłej jakości i niezbyt drogie. Do amortyzatorów posiada sprężyny -30mm. Co możecie polecić? (najlepiej producent i kod żeby nie szukać) lub może ktoś z forum sprzedaje? Jak tak to proszę PW :)

Edytowane przez Bambr97
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z najtańszych, które można by polecić teraz to chyba monroe zostaje, a typowo budżetowych o obniżonym skoku nie ma. Monroe występuje i komplet kupisz poniżej 700zł.

11 minut temu, Bambr97 napisał:

niezłej jakości i niezbyt drogie.

Nie istnieje coś takiego.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, przem8 napisał:

Z najtańszych, które można by polecić teraz to chyba monroe zostaje, a typowo budżetowych o obniżonym skoku nie ma. Monroe występuje i komplet kupisz poniżej 700zł.

Nie istnieje coś takiego.

No to może inaczej - ze średniej półki? Takie już istnieją xd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Bambr97 napisał:

No to może inaczej - ze średniej półki? Takie już istnieją xd?

Podałem wyżej. Z resztą sachs, trw w tym wydaniu to nie jest jakaś wyższa półka. Jakość zeszła na psy wszędzie. Nie wiem czy oszczędność 200zł na komplecie jest warta ponownego kosztu robocizny przy zakupie śmieciowych części, które po założeniu nie będą działać prawidłowo. Chytry 2x traci, a jak sprzedaje samochód to niech zostawi to dla przyszłego właściciela, no chyba że przeglądu nie przechodzi z tego powodu..

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, przem8 napisał:

Podałem wyżej. Z resztą sachs, trw w tym wydaniu to nie jest jakaś wyższa półka. Jakość zeszła na psy wszędzie. Nie wiem czy oszczędność 200zł na komplecie jest warta ponownego kosztu robocizny przy zakupie śmieciowych części, które po założeniu nie będą działać prawidłowo. Chytry 2x traci, a jak sprzedaje samochód to niech zostawi to dla przyszłego właściciela, no chyba że przeglądu nie przechodzi z tego powodu..

Okej powiem co się dowiedziałem. Dzięki za pomoc;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów

Może mi ktoś podpowiedzieć czy amorki kyb 341845 będą pasowały do zawiasu 1be

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Panowie mam zawiesze 1ba, wrzucilem nowe eibachy(pro-kit- czarne) i auto poszlo w dol, ale przydalo by sie troszke, aby poszlo do gory. Czy oprocz podkladek jest możliwość podniesc w inny sposób (najlepiej przod + tył)?

Edytowane przez kostek007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planuje wymienić amory w a4 b7 Avant i przejść z 1BA na 1BE + springi eibach -30mm. Wybór padł na Sachs, przód z tego co widziałem każdy poleca o nr-ach 558 297, a z tyłem jest różnie jedni wrzucają 312 784 lub 313 268. Czym te tylnie amory się różnią? Które będą najbliżej zbliżone do 1BE? Druga sprawa według katalogu te amorki są przeznaczone do A4 b6 i b7 ale w wersji cabrio. Ciężka sprawa..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...