Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Polecane amortyzatory o obniżonym skoku do springów -30mm


Awra

Rekomendowane odpowiedzi

podacie numer tych B6 ? jest tego trochę na allegro ale każdy o innym numerze...

Odpisałem Ci w Twoim wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ktore wkoncu lepiej jest wybrac ? B6 czy B8 ? Aktualnie mam eibachy pro kity springi no i na wiosne musze wywalic amorki 1BA bo juz sie za miekko zrobilo , i z tego co gdzies tam wyczytalem to te amorki b6 to niby sa usztywnione ''sportowe" do ori zawiasu ,a że niby dopiero te b8 sa do obniżanych aut... Co o tym sadzicie ? Tomaszstn polecales amorki b8 miales z nimi stycznosc ? Bardzo jest twardo na nich ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam B8, wg mnie jeździ się lepiej na Eibach Pro Kit + B8 niż na ori 1BV

Do -40 mm i tak lepiej wybrać B8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprężyna talerzowa dolna ( nr 2 ) w amorku 1BA a 1BE jest na tej samej wysokości amora czy 1BE jest niżej ? Czerwona strzałka

Zauważyłem ze po dodaniu sprężyn eibach -30 zawieszenie 1BE jest niżej niż 1BA też z eibachem -30

beae53df993d4361gen.jpg

Edytowane przez marcinch001
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N seryjnych amorach to sporo .


Tyle samo z przodu co z tyłu masz jakąś fotkę swojej audi jak Ci siadło ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co ktos kiedys pisal to te talerzyki sa chyba na innych wysokosciach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Talerze w 1BA I 1BE są takie same . Ten pierścień który zaznaczyłem strzałką czerwoną pewnie jest na różnych wysokościach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówiłem ten zestaw Koni+Eibach z allegro. Do tego komplet osłon i odbojów +70 zł.

Założę dopiero na wiosnę, chyba że końcówka zimy będzie wyjątkowo łagodna. Zobaczymy co z tego wyjdzie?

Muszę jeszcze tylko kupić komplet wahaczy i tu mam problem, bo na Lema nie dozbieram, więc albo MS wpadnie albo coś do ok. 1000pln. typu Febi itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kqba to czekam na Twoją relację to jak coś do mojego kopciucha też zamówie :D Bierz lemfordery jak zamierzasz mieć dłużej auto ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem B6 Bilsteiny i zamontowałem w miejsce ori 1BA bo autem strasznie miotało po drodze :) ale niestety stoi jak KOZA na ori sprężynach 1BA...Teraz Panowie pomóżcie ...czy polecany wyrzej - eibachy pro kity -30 ( jeśli tak to od kogo polecacie ?czy alledrogo? ) czy wystarczą springi 1BE ???- pytam ponieważ moge bardzo tanio wyrwać cały komplet 1BE klasa wagowa 7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz eibachy, sprawdź ceny u dystrybutora: http://www.eibach.pl/ Chyba najpewniejszy zakup.

te pro kit-y + moje obecne Bilsteiny to najpewniejsza opcja??

o obnieżenie rozumiem że niemusze się wtedy martwić ...a jak z twardością ? dużo się zmieni? dodam że już teraz jest twardo mimo że stoi wysoko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Same sprężyny nie są strasznie twarde, więc powinno być ok.
Jak możesz to zmierz swoje Bilsteiny B6 tak jak na foto poniżej.

Ja zamówiłem ten zestaw Koni+Eibach z allegro. Do tego komplet osłon i odbojów +70 zł.

Założę dopiero na wiosnę, chyba że końcówka zimy będzie wyjątkowo łagodna. Zobaczymy co z tego wyjdzie?

Muszę jeszcze tylko kupić komplet wahaczy i tu mam problem, bo na Lema nie dozbieram, więc albo MS wpadnie albo coś do ok. 1000pln. typu Febi itp.

Zmierzysz przednie amorki koni ta jak na foto ? Kupiłeś STR.T ?

1c3dd698818f.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może na dniach będę miał sensowną ofertę na amorki KONI, Bilki jednak cenami mocno przesadzają a szkoda.

Jakie wrażenia macie chłopaki po kompletach Koni ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...