Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ramka radia pod Concert


4marttin4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Od niedawna jestem posiadaczem b7 i mam problem z radiem, a mianowicie kolo od którego kupiłem autko wsadził jakieś nieoryginalne. Ponieważ razi ono moje oczy załatwiłem sobie po znajomości radyjko concert i tu pojawił się problem. Po włożeniu okazało się że po obu bokach i górze są luki 1-2 cm. Przeszukałem allegro i nie umie znaleźć ramki. Czy jest takowa czy może muszę jakoś sam coś dorobić

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie masz przypadkiem radia z A3? Jaki masz kod z boku? 8P0?

kod z radia to 8eoo35186j z tego co sprawdziłem to niby do a4. Brakuje tylko tej listwy chromowej u góry radia a tak to wygląda jak inne tego typu radia, a w konsoli z każdej strony luki :kwasny: Z papierów wynika że oryginalny był chorus ale to nie ma znaczenia. Mógłby ktoś podać wymiary zewnętrzne panelu radia bo tracę już rezon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzrokowo możliwe że tak, napisałem do gościa o wymiary to wtedy będę miał pewność czy to ta której potrzebuje. Bo wygląda podobnie jak te do nieoryginalnych radii zobaczymy co mi odpowie.

niestety to nie ta ramka.

Wszyscy twierdzą że concert wchodzi bez ramki, więc chyba muszę znaleźć kogoś w okolicy z takim radiem i sprawdzić co z moim jest nie tak

Edytowane przez 4marttin4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy twierdzą że concert wchodzi bez ramki, więc chyba muszę znaleźć kogoś w okolicy z takim radiem i sprawdzić co z moim jest nie tak

Bo to prawda. Skoro nie pasuje, to musi być panel z A3.

Edytowane przez nitroo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo panel jest wymienny, więc elektronika może być z A4, ale panel z A3. Ja miałem panel z A4, ale elektronikę z A3 (8P0).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...