Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Świece + przewody


Wonski91

Rekomendowane odpowiedzi

No to nie ma się czym martwić - najwyraźniej teraz Beru stosuje czarne trzonki.

Jutro powinienem otrzymać przewody, fajki i świece - napiszę jak wyglądają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj montuję części - mam nadzieję, że błyski na przwodach to już przeszłość B-)

Tym bardziej, że kupiłem świece ustawione do mojego motoru. Auto powinno się lepiej zbierać i kultura pracy powinna być lepsza - tak przynajmniej mówią koledzy z forum Bmw sport http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=1&t=83317&hilit=ik20+odstęp&start=20

Zobaczymy po montażu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przewody i świece wymienione - jest super :banan:

Nie ma błysków, silnik równiej pracuje na jałowym no i jakby miał więcej mocy :decayed:

Dzisiaj jechałem obwodnicą 120 km/h na 5 biegu na tempomacie i musiałem wyprzedzić samochód. Wcisnąłem gaz w podłogę ... i nie poznałem samochodu. Zbierał się jak szalony.

Coś jest na żeczy z tym ustawianiem świec pod konkretny motor. Jeżeli macie problemy z układem zapłonowym polecam kontakt z użytkownikiem pawelos666 z bmw-sport.pl. Posiada mega wiedzę na ten temat.

Jeżeli chodzi o przewody, to tylko Beru!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie świece kupiłeś i jaka przerwę ustawiłeś?


Ja mam Denso IK20 a tam przerwa wynosi 1.1mm. W 1.8 ADR powinno być bodaj 0.9. Tylko pytanie czy w tych świecach irydowych można zmieniać przerwę i ma to aż takie znaczenie. NGK miały przerwę fabryczną 0.9 a auto chodzi lepiej na Desno z 1.1.

Edytowane przez Mesiah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Przewody - BERU (ZEF 1367)

Fajki - BERU (ZLE 276)

Świece - Bosch platinum

Nie wiem jaka była przerwa na świecach, bo nie miałem czym sprawdzić. Kupiłem je od tego gościa z bmw-sport. Podałem dane auta, on je ustawił i wysłał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej kasie na pewno nie wziąłbym świec boscha ale to szczegół. Denso są po 28zł szt na necie. Musze napisać do tego kolesia z bmw forum i wypytać co nie co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Tobą tyle, że Denso dostaniesz w ustawieniu fabrycznym a Boscha ten człowiek ustawia pod konkretny motor. Tak czy inaczej jestem zadowolony z efektu :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem do niego. Wiele mi nie powiedział tylko kazał przysłać świece. Wysyłka do niego 5zł powrotna 5zł i 20zł za usługę. 30 to mało ale chodzi o czas. Także zamówiłem szczelinomierz za 8zł i sam będę ustawiał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...