Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Blad 00561


zybi67

Rekomendowane odpowiedzi

Witam panowie od paru dni borykam się z problemem składu mieszanki na początek wyskoczył mi 15-10 a teraz 14-10 o ile dobrze się doczytałem 15-10 to uboga mieszanka a 14-10 to bogata jeśli nie to proszę poprawić mnie , jakimi logami mogę to zdiagnozować chodzi mi

które bloki logować zaobserwowawszy ze korekty sondy krotko terminowe a wysokie monetami ma skok do 27% długo terminowe przekraczając 17% sprawdzałem na pb i lpg jest podobnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam ten sam problem, wyskoczyl mi ten bląd 651 adaptacja składu mieszanki. Troche poczytałem juz o tym na forum i jade do znajomego gazownika który mi zakladał instalacje. Sprawdze i się okaże czy pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tesh mialem problem z adaptacja mieszanki..okazalo sie ze byl uwalony wezyk (od czujnika gazu-mapsensora?) ktory szedl do kolektora dolotowego zaraz za przepustnica....nie wiem czy u kolegi ma to jakies znaczenie ale u mnie to bylo przyczyna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tesh mialem problem z adaptacja mieszanki..okazalo sie ze byl uwalony wezyk (od czujnika gazu-mapsensora?) ktory szedl do kolektora dolotowego zaraz za przepustnica....nie wiem czy u kolegi ma to jakies znaczenie ale u mnie to bylo przyczyna...

Witam umnie problemem był zapchany filtr paliwa teraz dumam co dalej ponieważ błąd wywala po jeździe na gazie na pb już nie na pb sonda ma korekty w granicach -3%+6% a na lpg -16% do +18% lecz muszę dopracować pb zanim poprawie lpg nie wiem co jest przyczyną ze na pb strasznie zamula świece są nowe ngk pompa pompuje 4-4,5 bara dodam ze na lpg jest okei

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...