Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Święcąca się kontrolka oleju... poziom Max...


Carire

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam taki problem w mojej b6 1.8 T 163 km w Q że wyskakuje taki błąd a jak się okazało jego stan pokazuje na bagnecie a gasnie ona następnego dnia i pokazuje się znowu po paru dniach a olej wymieniony 2000 km temu Motul plus wszystkie filtry itp ... Co zrobić dokładnie, miał ktoś coś takiego? jaka przyczyna i czy na czymś takim moge jeździć bo musze niestety,.... Prosze o porade i wasze zdanie bo sam nie wiem,....

Dziękuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy może to być spowodowane tym że nie został przegląd zerejestrowany do komputera i wyświetla mi się to jako przegląd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź cisnienie oleju bo mozliwe, ze pompa olejowa niedomaga.. Mozliwe, ze smok olejowy w misce jest zapchany. Przypadlosc 1.8T

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
Podłączam sie pod temat.
Od niedawna jestem posiadaczem Passat 1.8T AWT. W aucie po zakupie był niesprawny termostat i w czasie jazdy trzymal temp ok 60st. Dziś go wymieniłem i po rozgrzaniu do 90st w czasie jazdy wyskoczyła Czerwona kontrolka od cisnienia oleju. Co może być tego przyczyną ?
Podejrzewam ze może pompa oleju już jest wadliwa albo zatkany ssak w misce.
Tylko wczesniej jeżdżąc na niedogrzanym silniku pewnie tez bylo gorsze smarowanie. To czy moglo to miec wplyw na panewki lub inne elementy silnika ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...