Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Przekładka B7 z anglika. warto?


losio255

Rekomendowane odpowiedzi

zapomniałem napisać o cenie zakupu około 7 500zl zakładając że przekładka 6 000zł przyjazd autem 1 000zł wychodzi 14 500 zł

Chyba zabawa nie warta zachodu?

Co sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam po przekładce. Jeżdżę juz tym od 2011r i zero problemów związanych z przekładką. 6 tys to raczej cena orientacyjna, bo jak masz np nietypowa tapicerkę (skora biała) to części mogą byc droższe. Ja najbardziej obawiałem sie maglownicy bo słyszałem, ze lubi sie sypać ale do dzisiaj nie mialem z tym problemów (odpukać). Następne auto raczej tez będzie z Anglii. Bo maja zazwyczaj lepsze wyposażenie, często nie spotykane u nas w Polsce i raczej autentyczne przebiegi. A jak funt poleci jeszcze w dół to będzie nie lada okazja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja robiłem u mazurka. Wpisz w googlach mazurek przekładki anglików. Być może na forum tez są spece od tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapomniałem napisać o cenie zakupu około 7 500zl zakładając że przekładka 6 000zł przyjazd autem 1 000zł wychodzi 14 500 zł

Chyba zabawa nie warta zachodu?

Co sądzicie?

Zależy jak stan samochodu i jakie wyposażenie 14 500 zł to EU często gęsto auta już mocno wyeksploatowane...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak w tym momencie wygląda sprawa przekładki a4b7. Jakie kosszta? Jaki warsztat możecie polecić? Dzwoniłem do mazurka powiedział że nie przekłada już b7 tylko nowsze. Mam możliwość kupienia za ok 3500 funtów coś takiego pytanie czy warto?  https://www.autotrader.co.uk/classified/advert/201712011737336?advertising-location=at_cars&model=A4 AVANT&onesearchad=Used&onesearchad=Nearly New&onesearchad=New&make=AUDI&price-to=3500&maximum-badge-engine-size=1.8&sort=sponsored&postcode=ng208rq&year-from=2005&radius=1500&fuel-type=Petrol&page=1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ogarniesz sobie sam przekładke to warto. Jak chcesz to komuś zlecić, to szkoda zachodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie racje odpuszczam temat bo po podsumowaniu kosztów wyszłoby to samo albo i więcej jak za auta europejskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Emejcz napisał:

Czy ktoś ma listę części potrzebnych do przekładki?

Nie szukaj części pojedynczo, szkoda kasy i czasu. Jedynie komplet. Jak chcesz komplet to się odezwij do mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Może ktoś polecić jakiegoś specjalistę co by zrobił mi przekładkę z angola.

Najlepiej Kujawsko Pomorskie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...