Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Przekładka B7 z anglika. warto?


losio255

Rekomendowane odpowiedzi

Posiadam audi b7 1.9 tdi s-line 2006 rok, interesuje mnie przełożenie kierownicy na stronę europejską. jakie ceny, problemy, wskazówki? Czy efekt końcowy, jeśli znajdę odpowiedni serwis będzie zadowalający?

dzieki za odp. pozdrawiam :)

jak ktoś ma sprawdzony serwis który mógłby się tym naprawdę profesjonalnie zająć, proszę o namiary.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie ze nie warto... przekładka kierownicy, pedałów, pewnie pare rzeczy w komorze silnika nie bedzie pasowało, przeróbki, do tego zmiana świateł... Podejżewam ze nie zmieścisz sie w 5000 zł. ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcale nie auto to jest w 100% przygotowane pod przekładkę ściana grodziowa jest identyczna rozkręcamy auto i składamy z europejskimi elementami po prostu może być tylko problem z częściami. Cena wszystkich części do b6 jest w granicach 6-7 tysi (wszystko łącznie z lampami i lusterkami jak sie trafi to i fotelami) więc B7 nie powinno być dużo więcej bo to prawie to samo.

Tak wygląda ścian ai niech mi ktoś powie że coś w ty jest trudnego i nie będzie jak w oryginale :cool1:

e71ea1b33ae08e2d.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego losio225 jak dla mnie przekladanie a4 b6 b7 to czysta przyjemnosc te modele jak napisal kolega grzanek85 w 100% przygotowane sa pod przekładkę a najlepsze jest to ze po dobrze zrobionej przekladce to tylko po nr vin dojdziesz ze to byl angol..Wiec jak by co to sluze pomoca..Ja juz drugi rok jezdze swoja furka po przekladce i jestem zadowolony :grin::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez mam po przekladce juz prawie 2 lata .i 80 tys i git malina.tylko trzeba dobrze przerobic

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przekładka 6tysięcy, z dożywotnią gwarancją na robotę. W cenie przegląd, nabicie klimy, zbieżność itp. Oczywiście 6tyś to cena z ori częściami. Auto jedno z prostszych do przekładki, gdyż nie ingeruje się w ścianę grodziową, bo jest przystosowana do EU. Osobiście nie mam żadnych problemów z anglikiem po przekładce, jeżdżę takowym na codzień, dodatkowo wszystkie części mam z modelu B7 2006r. Bajkopisarzom na temat usterek, problemami z AC, z zarejestrowaniem, przekładką, z użytkowaniem polecam dalej rozpowszechniać te mongolskie teorie, bo dzięki takim ludziom będę mógł w przyszłości przekładać kolejne angliki i nie bać się o zbyt dużą konkurencję na rynku wtórnym tych aut, no bo przecież te auta są "be" :) Szukajcie sobie dalej pełnoprawnych europejczyków z kręconymi licznikami, świeżo spawanymi ćwiartkami i silnikami, które można o kant tyłka roztrzaskać [tutaj np 1.6 w B7 czy 2.0 w B6] :D

PS. To już mój drugi anglik i na pewno nie ostatni. Szczerze mówiąc, nie planuję w życiu szukać auta EU.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B6 rozumiem ze tez latwo przelozyc? Bo wlasnie jutro udaje sie na przekladke i 6k z czesciami na gotowo do rej bede mial. Ktos przerabial anglika we wroclawiu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Ja przekładałem swoją B7 jakies 2 lata temu w warsztacie w Wadowicach, niby polecanym przez wszystkich na forum o przekładkach anglików, koszt samej przekładki wyniósł mnie 7300 zl. Auto generalnie zachowuje się ok, choć mam pewnie podejrzenia, że w trakcie przekładania chłopaki podmienili mi pare rzeczy na bardziej wyjechane.. tak naprawde jeśli nie patrzysz komuś na ręce to może zrobić wszystko a za pare tyś padnie turbo (tak było w moim przypadku) . Obecnie jedynie jaki problem mam to prawdopodobnie umierający magiel (piszczenie z układu kierowniczego najbardziej słyszalne w środku), który zostaje wymieniony na europejski podczas przekładki więc też jest loteria na jaki trafimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

belka b7 i b6 delikatnie sie rozni ale da sie zamontowac i poduszka pasazera jest inna

6 tys to kosmiczne ceny , max 5 z klima i przgladem cena czesci i roboty oczywiscie wliczona


moge ci podesłac liste czesci potrzebna do przekładki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie takie rzeczy przekładają, b6/7 jest przystosowana do przekładki.

Jakiś czas temu kumpel przekładał b8 na spawanej ścianie grodziowej i auto jeździ bez problemu, tak samo T5 i wiele innych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomy ma chwali sobie. Ciekawe czy serio czy wstyd mu się przyznać że ma problemy po przekładce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, żeby nie zakładać nowego tematu zapytam tu :)

Minęło sporo czasu od ostatniego postu, więc pewnie trochę się pozmieniało.

Mam okazje kupić z pewnych rąk A4 B6 1.8T z 2003 roku wersja UK.

Jak dziś wygląda cena przekładki? Bo się zastanawiam czy warto się w to bawić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...