Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Włącznik świateł awaryjnych [10 pinów]


Collo7

Rekomendowane odpowiedzi

Witam posiadam Audi A4 B5 99r. po lifcie z hakiem montowanym w niemczech, na 99% oryginalny. Wysiadł mi przerywacz kierunkowskazów czyli włącznik awaryjnych do wymiany. I tu pojawia się problem numer oryginalnej części to 8D0 941 509 K mój oryginalny wyłącznik posiada 10 pinów a nie 9 jak wszystkie zamienniki na allegro czy w sklepach których szukałem i byłem pytać. Jak się domyślam ten jeden pin jest odpowiedzialny właśnie za ten oryginalny hak (na prędkościomierzu też mam dodatkowe diody od kierunkowskazów w przyczepce jak są włączone). Czy ktoś może się orientuje gdzie można dostać taki NOWY włącznik jaki potrzebuje dla wersji z oryginalnym hakiem? Czy porostu zostaje kupno używanego i loteria jak długo podziała? A może idealnie pasuje coś z innego modelu albo jakiś zamiennik tak żeby było 10 pinów i działały kierunkowskazy i awaryjne w przyczepce? Pozdrawiam. I z góry dzięki za wszelką pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może postaraj się wymienić sam przekaźnik w środku. Był w tym dziale taki temat, poszukaj. Koszt minimalny, jeśli sam sobie przelutujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...