Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z radiem Concert II


Damii94

Rekomendowane odpowiedzi

WItam

Oryginalnie miałem radio Chorus ,które było na kasety i nie miało wyjścia na zmieniarkę ,więc postanowiłem zmienić radio na Concert II z audi b6 ,i teraz mam problem tego typu że czasami przestają mi grać głośniki z przodu,a objawia się ten problem tym gdy przy włączaniu radia wyświetlany jest napis "BOSE",jeśli tego napisu nie ma to radio gra normalnie i to jest na zasadzie takiej loterii że raz sie wyświetli,wyłącze i włącze pare razy radio i jest okej

Może ktos ma pomysł jak to rozwiązać.Wiem o tym emulatorze CAN,dzięki któremu między zegarami wyświetlało by mi sie info o stacji radiowej,miałbym podświetlnie przycisków od radia i radio samo nie wyłączałoby się co godzinę,ale nie znalazłem informacji czy od tego emulatora również zależy mój problem

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli radio jest zakodowane pod BOSE to przy włączaniu powinno wyświetlać napis BOSE.

Tu masz jak przekodować na "standart":

http://www.ibiblio.org/tkan/audi/radios/concert2.html

tu możesz co nie co poczytać o concert II:

http://www.a6klub.pl/viewtopic.php?t=13878

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podlacze sie pod temat : wyjolem panel z radia concert , po wlozeniu radio sie nie wlacza nawet nie reaguje, bezpiecznik ok, zmieniarka tez nie reaguje gdzie szukac przyczyny ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos wiecej ? myslalem ze moze panel nie jest docisniety ale jednak jest ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może uszkodziłeś płytę główną przy demontażu lub złącze obejrzyj wszystko dokładnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...