Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ogrzewanie lokalu


BartekWSH

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, potrzebuję Waszej porady.

Wynajmuję lokal użytkowy 20m2, zbliża się zima więc będe potrzebował ogrzewanie.

Czy opłaca się kupić grzałke elektryczną czy piecyk katalityczny na butlę ?

Jakie są plusy i minusy piecyka z katalizatorem ?

Jeżeli ktoś się zna na tym, to jaką grzałkę elektryczną warto kupić, oczywiście energooszczędną, taryfę za prąd mam wysoką w lokalu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez jaj to forum na temat audi a4 .... zadzwon do sklepu sanitarno- budowlanego a nie zasmiecasz forum

Edytowane przez quadral20004
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dział na każdy temat więc ty nie rób jaj. Ma prawo pytać o co chce może akurat ktoś mu coś podpowie. Przejrzyj ten dział i zobacz jakie są zapytania. Nie jest pierwszy ani ostatni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest dzial na kazdy temat .czyli dzem mydlo powidlo .a co do tematu popytaj w sklepach specjalistycznych co bedzie lepsze .tam ci doradza .bo wazny jest metrarz i wiele innych czynnikow

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez jaj to forum na temat audi a4 .... zadzwon do sklepu sanitarno- budowlanego a nie zasmiecasz forum

Całkiem nie dawno pytałem w tym dziale o modyfikację biurka http://a4-klub.pl/index.php?/topic/264970-modyfikacja-biurka/#entry3839202

i nie było żadnego problemu, temat jest o wszystkim, więc sam nie rób szopki i nie zaśmiecaj tematu jak nie masz nic do powiedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez jaj to forum na temat audi a4 .... zadzwon do sklepu sanitarno- budowlanego a nie zasmiecasz forum

zes blysnal teraz ..... :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez jaj to forum na temat audi a4 .... zadzwon do sklepu sanitarno- budowlanego a nie zasmiecasz forum

Bez jaj... zmień forum :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A myslales nad jakims piecykiem typu koza

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2

Tutaj kolega Ci podpowiedział ale pytanie gdzie ten lokal, jeśli jakieś stare budownictwo i masz dostęp do wolnego przewodu kominowego to tak, jeśli nie to ciężko z tym będzie. Możesz zastosować jakiś piec akumulacyjny, zawsze trochę taniej wyjdzie, bo farelką szybciej nagrzejesz ale prądu zeżre strasznie dużo a taki piecyk ustawiasz na niską temp i grzeje tylko co jakiś czas, podgrzewa i się wyłącza. Ja mam ogrzewanie w jednym mieszkaniu właśnie na prąd i nie jest źle. Mieszkanie 42 m2 2 pokoje z kuchnią, centralne ogrzewanie, ciepła woda - bojler, kuchnia indukcyjna, pralka, lodówka, tv, komputer i reszta sprzętu na prąd a rachunki to 462 zł na 2 miesiące czyli 231 zł miesięcznie więc nie jest źle :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...