Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż i działanie Webasto DIESEL oraz wentylacja postojowa


wrclaguna

Rekomendowane odpowiedzi

pojemność kolego jest większa!!! Jak mnie pamięć nie myli to mam 95 Ah, ale sprawdzę i się odezwę

u mnie fabrycznie bez START/STOP 105 Ah :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/webasto-pompa-pilot-3-0-tdi-audi-q5-8r0-265-081l-i4812146747.html#thumb/1

Czy to webasto podejdzie do a4 b8 3.0tdi 2010. Czy to jest cala instalacja czy cos trzeba jeszcze dokupić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie podejdzie ale troszke brak częsci typu : okablowanie , sterownik do pilota , weze , przewody paliwowe, rurki zasilajace

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest orginal 8K0 265 105 A H07 0040 WSC 06335 kodowanie 5D0000 bez start/stop klimatronic 1strefowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten zestaw nie warty swojej ceny ,jest niekompletny jak pisze wrclaguna ,brakuje sporo elementow ktore uzywane bedzie ciezko znalezc a nowe sa drogie.

Do tego z Q5 podejdzie conajwyzej sam piec czy pompka obiegowa ,uchwyt pieca czy tlumik sa inne.

Sam niedawno to przerabialem ,kupilem komplet ktory mial byc do A4/A5 a okazalo sie ze byl z Q5 i miedzy innymi uchwyt jest inny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od a5 3.0tdi, podejdzie do a4 3.0tdi, lub od 2.7 , 2.0 do 3.0 ? gdzie można zdobyć spis części webasto z numerami do 3.0tdi bez start/stop.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od a5 3.0tdi, podejdzie do a4 3.0tdi, lub od 2.7 , 2.0 do 3.0 ? gdzie można zdobyć spis części webasto z numerami do 3.0tdi bez start/stop.

Nie ma rozgraniczenia miedzy silnikami ( 2.0 TDI vs 3.0 TDI) musi byc do diesla

Roznice sa na pewno w wezach kolo silnika ( zasilanie , powrot )

Wszystko tez zalezy z jakim numerem kupimy piec .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzegorz pamietasz moze numer podpory pompki dozujacej ?

Lub w ktorej grupie jest to w Etce ,nie moge tego znalezc :facepalm:

Podpora.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w PDF masz w pierwszym poście :)8K0 963 303

warto tez zaopatrzec sie w zestaw naprawczy ( mocowania , gumy itd.) moze tego nie byc przy zakupie 8K0 898 919E 60 PLN .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w PDF masz w pierwszym poście :)8K0 963 303

warto tez zaopatrzec sie w zestaw naprawczy ( mocowania , gumy itd.) moze tego nie byc przy zakupie 8K0 898 919E 60 PLN .

8K0 963 303 to pompka :) ,czyli chcesz powiedziec ze ta blacha jest wtedy razem z ta pompka i nie wystepuje jako czesc osobna ? :huh:

Mam gołą pompke ,bo kupilem nowa za grosze ,ten zestaw 8K0 898 919E tez mam ,ale brakuje mi teraz wlasnie tej blachy ,numer 7 z tego rysunku we wczesniejszym poscie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje pierwsze krótkie wrazenia i spostrzeznia po zamontowaniu webasta w B8 :)

Otóż mozemy sobie właczyc w opcji CAR dogrzewanie silnika ( ustawienie na AUTO) , po paru minutach ładnie nam rosnie temperatura zarówno w srodku auta jak i temp. cieczy .

Jesli osiagnie powyzej 70C automatycznie zostaje wyłaczone .

Nie wszyscy wiedza ale silniki 2.0 CR w zimie słabo sie nagrzewają a załozenie webasta jest fajnym rozwiazaniem .

Polecam kazdemu tego MODA :thumbup1: teraz jestem przekonany na 101% .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko ktoredy prowadziliscie przewody do kabiny w okolice nog pasazera?

Ja puszczałem tak gdzie idzie glowna wiazka przewodów, trzeba sciagnac nadkole .

Najlepiej zobaczyszja po sciagnieciu schowka pasazera ( na dole po prawej stronie )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko chłopaki, czy jest możliwość podpięcia modułu gsm do naszego piecyka???, by można było załączać ogrzewanie postojowe za pomocą telefonu!!!


mam, ale cena jest zabójcza.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was widział ostatnio na allegro jakiś kompletny zestaw do 3.0 tdi warty zakupu? Da się w ogóle dostać odpowiedni komplet? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko chłopaki, czy jest możliwość podpięcia modułu gsm do naszego piecyka???, by można było załączać ogrzewanie postojowe za pomocą telefonu!!!

mam, ale cena jest zabójcza.....

daj linka co to :) działac to bedzie z piecem o numerach 4H0 chyba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.ebay.com/itm/Eberspacher-EasyStart-Call-Smartphone-Remote-Control-System-D2-D4-D5-/261451193971?pt=UK_CarsParts_Vehicles_BoatEquipment_Accessories_SM&hash=item3cdfb49e73

Znalazlem cos takiego :)

Urzadzenia grzewcze montowane w B8 to Hydronic II ,chyba wszystkie ,jesli sie myle to mnie poprawcie ,i takie m.in. obsluguje ten zestaw ,wiec chyba nie powinno miec znaczenia czy mamy piec 8K0 ,8R0 ,czy 4H0

Niestety cena skutecznie odstrasza :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje pierwsze krótkie wrazenia i spostrzeznia po zamontowaniu webasta w B8 :)

Otóż mozemy sobie właczyc w opcji CAR dogrzewanie silnika ( ustawienie na AUTO) , po paru minutach ładnie nam rosnie temperatura zarówno w srodku auta jak i temp. cieczy .

Jesli osiagnie powyzej 70C automatycznie zostaje wyłaczone .

Nie wszyscy wiedza ale silniki 2.0 CR w zimie słabo sie nagrzewają a załozenie webasta jest fajnym rozwiazaniem .

Polecam kazdemu tego MODA :thumbup1: teraz jestem przekonany na 101% .

Ale funkcja ta załącza elektryczne dogrzewanie a nie Wesbasto. Po załączeniu słychać jak klika przekaźnik, ale nie załącza to webasta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...