Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czujnik temperatury silnika


xdaniosx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam musze wymienic czujnik temperatury silnika , zlokalizowalem gdzie jest i teraz pytanie czy sa dwa czujniki ??

Edytowane przez xdaniosx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czujnik jest jeden, a w zasadzie są to dwa zespolone, aczkolwiek w jednej obudowie.

Bo jak mniemam mówimy o czujniku cieczy chłodzącej który jest zlokalizowany z tyłu silnika w takim króćcu z tworzywa?

Edytowane przez hellbean
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ADR sa 2 czujniki jeden 4 pinowy daje odczyt do ECU i na deske a drugi 2 piny do klimatronika obok siebie z tyłu silnika, jeśli źle pisze niech mnie ktoś poprawi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ADR sa 2 czujniki jeden 4 pinowy daje odczyt do ECU i na deske a drugi 2 piny do klimatronika obok siebie z tyłu silnika, jeśli źle pisze niech mnie ktoś poprawi ;)

Wlasnie o to mi chodzilo który od czego jest dzieki wielkie za pomoc :D Czy jesli mam padniety ten od klimatronika to moze mi nie dzialac ogrzewanie ? Bo ten do ECU to raczej napewno walniety bo caly czas lezy :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze problem nagrzewnicy ? a na klimatroniku na kanale 49 albo 51 u mnie na 51 jest odczyt z czujnika co pokazuje ? Moze to jeszcze termostat.. problemu z paleniem nie masz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bys mi mogl opisac jak wejsc na ten kanal 49 lub 51 to byloby fajnie , wiem ze tak mozna ale jak to niemam pojecia . Wlasnie mam problem z odpalaniem dlatego tez pytam o te czujniki bo wiem ze wadliwy czujnik moze powodowac problem z rozruchem , czasami mam tak ze odpali pokolysze sie pokolysze i zgasnie i tak za 2 albo 3 razem odpali .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To by wskazywało czujnik temp. ten 4 pinowy.

Aby sprawdzić temp. na klimatroniku należy wejśc na kody klimy.
A robi się to tak naciskamy przycisk recylkulacji powietrza jest to przycsk z samochodzikiem następnie trzymając przycisk wciskamy strzałkę idącą ku gurze i już jesteśmy w kodach klimy blind.gif
Teraz używając kursorów "+" i "-" wchodzimy na kanał 51 i wciskamy ponownie przycisk z samochodzikiem jesteśmy już na kanale gdzie jest pokazywane temp. silnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...