Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 BEX] Doradzcie wymiana koncowego tlumika


ricco90

Rekomendowane odpowiedzi

witam!

tak jak w temacie planuje wymiane koncowego ori tlumika na przelot firmy Ulter http://www.kadex-tlumiki.pl/1816,tlumik-ULTER-NM-142-90RS-koncowka-90mm?PHPSESSID=bc0b1f4df223c6f2566b72639a6aa96c mysle ze nie bedzie on wydawal uciazliwego odlosu tylko da rasowy pomruk :naughty: , srodkowy zostal kat wywalony (plany na downpipe , poniewaz po wyprociu kata powstal niemily metaliczny dzwiek :kwasny: )

piszcie czy to dobry pomysl czy moze macie inne sprawdzone tlumiki koncowe ktore sie spisuja :)

a co do downpipe moze znacie kogos kto ma na sprzedaz czy robi porzadne DP w sensownej kasie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z koncowymi mozesz sie bawic troszke basu dadza tylko nie wyrzucal srodkowego bo wtedy ci ueb urwie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja już do poprzedniego auta kupiłem ostatni dedykowany pod auto tłumik ultera niby miało być w miare cicho przyjemnie certyfikaty itp.rzeczywistość była troszke inna prz krótkich przejażdzkach w miare ale dłuższe podróżne to katorga dzwiek fajny ale przez chwile

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli tak bardzo chcesz ultera to napisz lub zadzwoń do pana PRZEMYSŁAWA MAGI ja zawsze jak coś chcialem kupić to z nim uzgadniałem cene i to po ładnych rabatach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli tak bardzo chcesz ultera to napisz lub zadzwoń do pana PRZEMYSŁAWA MAGI ja zawsze jak coś chcialem kupić to z nim uzgadniałem cene i to po ładnych rabatach

mozesz mnie oswiecic gdzie szukac pana PRZEMYSŁAWA MAGI? :D chyba ze mozecie podpowiedziec inna firme godna uwagi

doradzcie czy warto obwijac DP tasma bazaltowa? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...