Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Radio Alpine UTE-72BT - nie zapamiętuje


Chmielu_B3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Kupiłem nowe radio do mojej Audi A4 97 rok. Dokładnie to kupiłem Radio Alpine UTE-72BT, ale mam problem ponieważ nie zapamiętuje mi ustawień. Słyszałem, że to wina kostki. W starym oryginalnym radiu wszystko działało. Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem ze bez stacyjki nie działa. Wiec tam jest z tyłu żółty i czerwony rozlaczany kabelek i na jednym musi być plus na stałe z aku a drugi przez stacyjke.

Ewentualnie wepnij żółty do czerwonego a czerwony do żółtego i zobacz czy pomogło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to wpiąć? Nie mogę tego wyjąć. No chyba, że wyrwać. Wiem tyle, że muszę zamienić 4 z 7 (czerwony z żółtym). Jak to zrobić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mi wygląda ze w tych silikonach tradycyjnie się rozpinaja.

7d248e75793a4516ca4af71a8bbf34ad.jpg

Trochę mi zeszło z odpowiedzią bo w pracy byłem. Z foruma nie każdy ma chleb. [emoji12]

Sprawdź na którym jest prąd od strony tych dwóch wtyczek co do auta wpinasz. Potem dopnij do niego drugi czyli jak jest na czerwonym to dopnij żółty lub odwrotnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już zrobiłem. trzeba czymś płaskim odgiąć takie zatrzaski na pinach we wtyczce i pociągnąć za kabel. Zamieniłem 4 z 7. Działa prawidłowo! Dzięki Wielkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...