Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż Quattro...


slawek16-1988

Rekomendowane odpowiedzi

Wszytko zalezy za ile kupisz graty :) najlepiej z jednego autka

Ja skrzynie kupiłem z przebiegiem 15 tys. km

Dodatkowo zmiana pompy ABS pod QUATTRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie

A czy da radę zrobić quattro w A5 z 2012 roku (silnik 1.8TFSI 170KM, manual). Czy warto do tego silnika, czy za słaby. Quattro z 1.8 jest w A4, w A5 nie występuje z tym silnikiem. Jaki jest koszt takiej operacji? Chodzi mi orientacyjnie o części i robociznę przy częściach nowych i używanych. Podajcie jakieś orientacyjne kwoty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko da rade :) jesli chodzi o koszty to raczej kupujemy uzywki ze wzgledu na koszta

Tutaj wszystko zalezy za ile kupimy klamoty ( 6-9 tys. )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybys chciał wszystkie części nowe to jest wydatek chyba cos w granicach 70-80 tys. :D ,kiedyś to liczyłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrc a przyblizyl bys co dokladnie jest potrzebne do zmiany?

idzie sama mechanika reszte dopasowujesz wg.ETKI do swojego rocznika i silnika

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/323004-swap-na-quattro-manual/#entry4526362

QUATTRO_002.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do zbiornika paliwa w 2.0 tdi quattro numer wg ETKA to dokładnie ten podany przez Grzegorza, na allegro teoretycznie ich nie ma, a w zasadzie są. Już wyjaśniam, udało mi się kupić fabrycznie nowy zbiornik z nalepką i numerem 8k0 201 055 R, okazuje się jednak, że numer nabity pod spodem zbiornika jest taki jak podają na allegro 8k0 201 085. To ewentualna wskazówka dla bawiących się w tego moda :)

Co do cen nowych części to sam most kosztuje nowy w serwisie z 3.500 EUR :) o reszcie nie wspominam

Edytowane przez Szkita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.11.2016 o 19:59, Szkita napisał:

Co do zbiornika paliwa w 2.0 tdi quattro numer wg ETKA to dokładnie ten podany przez Grzegorza, na allegro teoretycznie ich nie ma, a w zasadzie są. Już wyjaśniam, udało mi się kupić fabrycznie nowy zbiornik z nalepką i numerem 8k0 201 055 R, okazuje się jednak, że numer nabity pod spodem zbiornika jest taki jak podają na allegro 8k0 201 085. To ewentualna wskazówka dla bawiących się w tego moda :)

Co do cen nowych części to sam most kosztuje nowy w serwisie z 3.500 EUR :) o reszcie nie wspominam

Bardzo przydatny post - po latach pomogl mi dopasowac zbiornik. Przewaga forum nad facebookiem. :) Trafilem na niego z google.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.09.2014 o 09:02, wrclaguna napisał:

wszystko da rade :) jesli chodzi o koszty to raczej kupujemy uzywki ze wzgledu na koszta

Tutaj wszystko zalezy za ile kupimy klamoty ( 6-9 tys. )

Można jakiś kontakt pv?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.12.2014 o 06:42, wrclaguna napisał:

witam mam pytanie jestem juz po zabiegu wszystko ok tylko blad elektrycznego recznego czy to wina pompy abs czy sterownika pod siedzeniem ???? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...