Skocz do zawartości
IGNOROWANY

DIODY AMBIENTE dla pasaera tył


BEX4

Rekomendowane odpowiedzi

witam były takze dla pasażerów z tyłu diody ambiente umiejscowione na podsufitce????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Były raczej tylko w A3, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by zamontować w B6 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak ale aby wygladało to ori trzeba wiedzieć jaka dioda ponieważ w aso 1 sz podobno 50zł cena poraża

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, same diody ambiente to koszt 55 zł :) jedna idzie w przednią lampkę, a drugą można sobie włożyć w tylną. Zawsze możesz osadzić w miarę podobne czerwone diody, po co tyle płacić w ASO ^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO TAK CENA PONAD 50ZŁ SZT a i zwykła dioda ma łepek okrągły od ambiete ma płaski chcem tanio to zrobić ale ma wygładać jak ori bez wiochy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób na ori i będziesz 100% zadowolony, nie oświetli strasznie mocno, inaczej będzie jak w burdelu.

A tutaj przydatny temat: http://www.audi-sport.net/xf/threads/a4-avant-rear-ambient-light-installation.57496/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja montowałem u siebie do przedniej i tylnej lampki. Nie kupowałem tych ori ledów za ok 50 zł to to jakas masakra. W sklepie elektrycznym kupiłem 4 okrągłe diody led czerwone na 12V koszt 1,5zł/szt. Do tego potrzeba kawałek kabla i do przedniej lampy przydadzą sie dwie takie wsuwki jak do głosników i jakiś klej typu super glue.Koszt na obie lampki nie przekroczył 10zł. Do tego w domu miałem już lutownice i cynę. Montaż to max 1 godz jak ktos ma trochę zdolności manualnych. Ktos napisał,że zywkłe diody są okrągłe ale jak to komuś przeszkadza można je na płasko spiłować nie ma z tym problemu.Ja zostawiłem je bez piłowanie i wszystko zależy jak duży otwór sobie wywiercisz w lampce i jak mocno je wepchniesz.Moje wystają ok 1mm i moim zdanie wygląda to dobrze.Na upartego mozną je ustawic na równo i nic niebędzie wystawac.Szkoda płacic ok 100zł za moda którego można zrobic za mniej niz 10zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ze ori diody świecą słabiej,natomiast zwykłe diody świecą za mocno.

Można ją lekko zmatowić i po problemie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady na prawdę świecą bardzo łądnie nie za mocno.Jest ładna czerwona poświata i tyle nie przeszkadza to w jeździe w nocy. A w dodatku sadysfakcja,że sie samemu coś zrobiło i za kilka złotych bezcenne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...