Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ktoś z pomorskiego z dobrym kompem potrzebny


Spawn1984

Rekomendowane odpowiedzi

Witam panów. Poszukuję kogoś z trójmiasta lub okolic który byłby w stanie sprawdzić ustawienie rozrządu na kompie. ewentualnie ktoś kto ma ese do porównania mocy. Cały czas wydaję mi się iż brak mu mocy :( i nie wiem czy tak jest czy to tylko mój wymysł :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po wymianie cewek i świec jest na pewno lepiej :) ale niestety jeszcze sporo ( przynajmniej w mojej ocenie ) brakuje :/ może po prostu już się przyzwyczaiłem ? jutro spróbuję pomierzyć czasy :) i może jakiś filmik ...


Witam. Po wstępnych pomiarach wyszło od 0-100 5,8- 5,9 s a 100-200 13 s. Jeśli chodzi o olej to nie miałem okazji się przejechać gdzieś dalej ale tak po mieście to na 2000 km litr :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj, a ja uważam, że można się przyzwyczaić.... i to baaardzo szybko ;-). Mi już od dawna brakuje pod nogą, a przecież zdrową sztukę posiadam ;-). Jednak nie tylko osiągi się liczą, a również rozkład momentu - może masz problem gdzieś w niższych obrotach skoro czujesz, że czegoś mu brakuje....?- hamownia, ale wykonana mądrze, prawdę Ci powie.

Mądrze, czyli daj mu ostygnąć porządnie przed pomiarem, zwróć uwagę na porządny, nawet zbyt silny nawiew. Jak ruszysz, pojedz chwile na wyższych obrotach(np 3,5-4k) żeby raz: się rozgrzał, dwa: łapał duże ilości powietrza chłodząc kolektor dolotowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mocy człowiek przyzwyczaja się bardzo szybko. 5.8 czy 5.9 do 100 to raczej odpowiedni wynik. Producent podaje 5.6, więc uważam, że Twój wynik jest w porządku.

Byłeś już na hamowni ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...