Skocz do zawartości
IGNOROWANY

zapali i zgaśnie 1.8t aeb


zbyszek190

Rekomendowane odpowiedzi

Jesli odpala na chwile i gasnie to typowy objaw odciecia przez immo, jak zgasnie to zapala sie kontrolka od immo na desce?

W b5 jak miałem problem z IMO to kręcił a nie zapalał. Zero reakcji

mi akurat jak jest zimny to ciezko kreci . ale zakreci i zaraz zgasnie . ale jak odpale to pedal gazu wgl nie reaguje . jak tak kilka razy poodpalam to silnik nagrzeje sie i potem zaskoczy i juz w miare trzyma i tak po 5-10 min mozna jechac . ale mechanicy nie moga znalesc co to jest . sprawdzalem weze cisnieniowe , pompe paliwa , przepustnice tez sprawdzilem , wyczyscilem i zaadoptowalem ja . ale nadal te same problemy . jak silnik zimny to vag pokazuje ze czujnik polozenia przepustnicy rozjebany... a jak auto nagrzeje i podlacze vaga to 0 bledow xdd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlaczylem program vag i w centralcie chyba bylo 2 błedy

01366 opened deu to crash signal 35-00

00955 shareware version to decode all dct 's 09-00please register activate.

wykasowałem.

wyczytałem zeby włączyć zapłon i zostawić na 40 min tak zrobiłem i auto odpaliło tylko nie wiem czego znowu wypadanie zapłonu na 3 i 4 cyklu i tam po 7 minutach i kasowaniu bledach chodzi normalnie jechalem godzine i auto jechalo nie zgaslo z drugiego kluczyka tez odpalilo nie wiem co to moglo byc

w czasie jazdy wyskoczylo cos 2 raz błąd bank1 sonda 1 BŁĄD w przewodzie elektrycznym a potem jeszcze raz sonda 1 brak aktywności skasowalem i narazie nie ma

co do wypadania zapłonu

świece wymienione czujnik temp.nowy czujnik odpowietrzania skrzyni korbowej .cisnienie oleju ok sprezania tez ok

odpinalem przepływke ..w podstawie filtra oleju odkrecila sie srubka niby regulator cisnienia oleju wiec został zakrecony w podstawe .modul pare razy przemieniany cewki tez nawet na nowa jest założona z beru i dalej 3 i 4 cykl..czujnik wałka rozrządu przemieniałem od kolegi komp sprawdzony


I rano dalej odpalil z8sekund i zgasl i dalej odpala i zgasnie

auto było u Pana Piotra w Łąka i usterką był jakiś zawór w pompie olejowej .wymienione i wszystko chodzi ładnie lepiej niż wcześniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...