Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pęknięcie przedniej szyby - do odratowania?


MANjaK_01

Rekomendowane odpowiedzi

Dlaczego pisze ze chińszczyzna można się zdziwić? Siedzę w szybach samochodowych prawie 20 lat. Widziałem rożne wyroby. Pamiętam jak startował polski Nordglass, jak jeszcze było polskie BESPO przejęte potem przez Pilkingtona, ale w przypadku niektórych modeli produkowanych przez chińczyków widziałem już takie cyrki jak zły profil, niedokładna krzywizna, czy wypukłość w miejscu mocowania zamka pod lusterko i to wyczuwalnego pod dłonią. Sami w firmie dochodziliśmy w jaki sposób coś takiego wyszło na linii produkcyjnej. Nie wspomnę o wymiarówce, niektóre są za małe inne za duże i potem człowiek się gimnastykuje jak na ruskim balecie. Konkludując ..... klient nasz Pan chce po taniości to proszę bardzo. Jak chce nawet wstawię szybę i z Etiopii produkowaną w murzyńskiej chacie jak ktoś sobie tego życzy. Za montaż zawsze gwarantuję za jakość wyrobu już nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam ostatnio wymieniałem czołową i tak:

Kiedyś do żony iski wrzuciliśmy Pilington-a i masakra głośno jak skurczybyk rysy łapała jak pleksa :facepalm:

Wiec miałem do wyboru dać albo NG albo dorzucić i wstawić Saint Gobain Sekurit mam ją od 3 mcy i zobaczymy jak zniesie zimę pod chmurką.

Jedyny minus jest taki że pasek jest jak dla mnie troszkę za jasny.

Szyba autora nadaje się do wymiany ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założony Pilkington + nowa listwa górna. Całkowity koszt z montażem: 397zl

Dostałem usługę nanotechnologii szyby gratis, w przyszłym tygodniu jadę zrobić, zobaczymy jak się sprawdzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...