Skocz do zawartości
IGNOROWANY

zmiana radia concert 3 na rns-e lcd


baxy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam pare pytan:

1. czy muszę dokupic jakieś przejsciowki ?

2. mam pelny fis, bluetooth i sterowanie w kierownicy czy wszystko bedzie dzialac jak dotychczas?

3. jakosc dzwieku? (mam 10 glosnikow)

4. czy niezbędne bedzie kodowanie vagiem?

5. co zyskam oprocz nawigacji?

prosze o odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś na pewno trzeba zmienić.W moim przypadku była zmiana z BNS 5.0 na RNS-Led, miałem tak jak Ty pełny fis sterowanie z kiery bluetooth. Po przełożeniu łączy się i można dzwonić ale niestety nic nie wyświetla na radiu a na fisie tylko widać kontakty z tel tak więc przypuszczam ze trzeba będzie pogrzebać troszkę no ale to już może ktoś kto zmieniał się wypowie, aaa i chyba jeszcze w kostce trzeba będzie coś poprzekładać bo nie wyświetla stacji radia na fisie, jakość dzwięku przy zwykłych głośnikach jest lepsza przynajmniej u mnie. W sumie też dołączam się do pytań co i jak trzeba zrobić by wszystko śmigało prawidłowo. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powinno dzialac bez kombinacji , ewentualna zmiana to k-line i pewnie zajrzec trzeba bedZie pin 15 i 16 bo w concert 3 jest on mostkowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

we wtyczce zmiana k-line i bose, zresztą było to omawiane kilka razy.

kodowanie na 100% będzie konieczne, wątpię żeby dawca radia miał taką samą konfigurację.

co do jakości dźwięku, jeśli masz BOSE to nie powinno się zmienić, jeśli nie masz, to może, bo przednie głośniki są napędzane radiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...