Nowicjusz - wątek powitalny

19996

Top użytkownicy w tym temacie

Witam.

A4 jeszcze nie posiadam, ale trafiłem na Wasze forum bo właśnie jej poszukuję.

Aktualnie jestem klubowiczem LeonClubu, ale potrzebuję też drugie większe auto i wybór padł na A4.

Kilka ładnych lat temu dzięki kolegom z LCT i informacją z forum udało mi się kupić egzemplarz Leona Top Sport ARL który do dziś bezawaryjnie mi służy.

Mam nadzieję że historia się powtórzy w przypadku A4ki którą planuję kupić.

Pozdrawiam wszystkich :)

Witam,jestem nowicjuszem z okolic Piotrkowa Trybunalskiego poszukującym niezbędnych informacji na temat,głównie kosztów eksploatacji konkretnych modeli Audi ale również interesują mnie wszelkie nowinki,zapowiedzi spotów,zlotów.Dotychczas byłem i nadal jestem członkiem stowarzyszenia "Civic Klub Polska" w związku z powyższym,jeździłem Hondą,dokładnie Hondą Civic VI gen. z 1998r. Coupe (b18c4) czyli benzynowa jednostka z systemem zmiennych faz rozrządu VTEC. Nadszedł czas na zmiany,chciałbym poznać nową markę charakteryzującą się głównie wytrzymałością i trwałością podzespołów oraz mającą jakiś tam,urok,padło na Audi.Z uwagi na to,iż jestem młodym kierowcą,mój budżet jest jednocześnie mocno ograniczony.Po sprzedaży Civic'a zastanawiałem się nad kupnem Audi a4 b5 w poliftowej wersji,bez różnicy czy to Avant czy Sedan,obie wersje są bliskie mojemu gustowi więc głównie na tym modelu będę się bazował i na temat tego modelu chcę dyskutować.

Pozdrawiam,Przemek.