Skocz do zawartości
IGNOROWANY

pierwszy raz japko, potrzebuje troche info


Rekomendowane odpowiedzi

jako ze całe zycie na androidzie a ostatnie 3 lata tylko na windows phone wpadł mi w reke iphone 4s

wiem wiem ze to juz grat stary ale darowanemu koniowi w zeby sie nie zaglada :decayed:

telefon z dystrybucji angielskiej , został w anglii sciagniety juz simlock i w polsce juz jakis czas uzytkowany

nigdy za bardzo sie japkami nie interesowałem takze pobierznie gdzies mi tam sie tylko obilo o oczy i uszy o jakichs blokadach icloudach i innych duperelach

dlatego pytanie czy samemu w jakichs niekontrolowany sposob moge unieruchomic telefon na amen badz go zablokowac , bez problemu mozna go aktualizowac i jakis poradnik japkowca by sie przydał

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam go nie zablokujesz, chyba że z innego urządzenia apple, poprzez aplikacje "znajdź mój iphone" albo padnie Ci komputer przy aktualizacji

jeżeli masz 4s to nie aktualizuj go do ios8, sam użytkuje na 7.12 i spisuje się świetnie do tej pory mimo tylu lat od premiery :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie skoro byl caly czas w użytku gimnazjalistki siostry mojej kobiety to podejrzewam ze ta aplikacja znajdź mój telefon nie jest włączona, i teraz jakbym aktualizował do ios8 to nie będzie tak ze ta aplikacja się włączy sama ?


można ta aplikacje jakoś calkiem usunąć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ta aplikacja jest pomocna w razie stracenia telefonu, wtedy go możesz zdeaktywowac z poziomu komputera.jezeli bardzo chcesz wyłączyć to wchodzisz w ustawienia>prywatność> usługi lokalizacji i tam masz już wszystko :)

aha. Nie włączy sie sama :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko juz trochę poczytałem o tym od wczoraj muszę tylko powiedzieć koledze żeby wymazał urządzenie u siebie z ID .

jako ze głośnik jest do wymiany czy te wszystkie na allegro są coś warte bo po 10 zl są to czy one naprawdę takie tanie czy to ryżowe produkty poprostu

Lub czy macie jakiś sprawdzony sklep z częściami oryginalnymi do japka ?

A i czemu do 8 radzisz nie aktualizować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem pojawia sie problem z wifi, podobno wina jest aktualizacja i coś sie psuje w środku co uniemożliwia włączenie sieci wifi na urządzeniu. Dość częsty przypadek w iphone 4 i 4s. Stało sie to mi i mojej żonie, obecnie telefony sa na gwarancji, bo jeszcze miesiąc jej mam, wiec stuknęło a poza gwarancja nie wiem czy naprawa opłacalna

Jakby Ci bateria słabo trzymała, przy okazji zakupu ładowarki samochodowej dowiedziałem sie, ze koszt nowej z wymiana 90 zł i trzyma ok 2 dni (mi trzymała pół dnia przy intensywnym użytkowaniu)

A propo baterii, maja czasem ok 20% telefon potrafił sie wyłączyć i już nie włączyć, tak jakby bateria była rozladowana do zera.

Najgorsze w tym wszystkim jest to, ze o telefon zawsze dbam.

W mojej ocenie iphony nie sa wykonane tak starannie i dokładnie jak ipady i iMac.

Jako komputer naprawdę dopracowany sprzęt, a jako telefon... naprawdę często sie zastanawiam dlaczego tyle kosztują i gdyby nie abonament i telefon za kilka euro, w życiu bym nie wziął

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info no właśnie czytałem właśnie ze wypuścili łatkę do 8 właśnie ze względu na bledy

No będę wymieniał sam głośnik bo jest tutek na necie jak to zrobić i baterie też dziecinnie prosto wymienić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale generalnie ten telefon już ma troszkę słabe bebechy do iOS 8, wiec nie wiem czy jest sens go aktualizować, skoro na 7.12 sobie radzi bardzo dobrze... odnośnie wyłączania telefonu przy 20%, to trzeba raz za czas pozwolić mu sie rozładować do zera i naładować go do 100% aby skalibrowac baterie, wtedy wskazania będą ok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o aktualizację to narazie zostań przy 7. Ja mam 4s i 5s, oba po aktualizacji zwolniły, w obu pojawiły sie problemy z wyszukiwarką, do softu jest poprawka ale jeszcze nie wszystko jest tam ujęte. Jeśli chodzi o wymianę głośniczka to kup taki lepszy ale raczej nie uda Ci się dostać oryginału gdyż tak naprawdę tych telefonów w Polsce się nie naprawia w serwisach, gdy się popsuje z winy producenta (wada fabryczna) telefon jest wymieniany na nowy dlatego też nie ma dobrego i pewnego źródła oryginalnych części zamiennych. Pamiętaj żeby mocno się przyłożyć do dokładnego sklejenia telefonu, gdyż pózniej mocno ciągnie kurz pod szybkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sklejenia ? Czy może złożenia bo tam po od kręceniu 2 śrub schodzi tylna obudowa a do przedniego panelu nie będę się dobierał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tak. Zapędziłem sie i myślałem o 3GS. Głośniczka możesz poszukać używanego z demontażu bo wtedy bedzie oryginał ktory bedzie lepszy od 90% nowych zamienników z allegro. A baterię kupisz nowa i tu loteria bo bankowo bedzie zamiennik i jej jakość zależy jak Pan Chińczyk przyłożył sie do pracy :)

Tak tak. Zapędziłem sie i myślałem o 3GS. Głośniczka możesz poszukać używanego z demontażu bo wtedy bedzie oryginał ktory bedzie lepszy od 90% nowych zamienników z allegro. A baterię kupisz nowa i tu loteria bo bankowo bedzie zamiennik i jej jakość zależy jak Pan Chińczyk przyłożył sie do pracy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...