Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czy w moim aucie moze nie byc domykania szyb?


kozi82

Rekomendowane odpowiedzi

Z centralnego nie idzie, rozumiem? A próbowałeś po przekręceniu kluczyka w zamku? Sprawdź też kodowanie w module komfortu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie jest możliwe żeby w moim aucie nie było domykania szyb przy 4 x el. szybach muszę sprawdzić w zamku , próbowałem już w stacyjce ale tak robiło się w oplu a w audi nie dziala ide zerknąć...


sprawdzilem, wlożylem kluczyk i się domkły. Otwarłem znowu szyby i chcialem zobaczyć czy teraz pilotem jak zamkne centralny czy się domkną i d*pa:( Ale sprawdziłem też, że jak przytrzymam w kluczyku zamykanie to się domykają tylko jak puszcze to się zatrzymują i trzeba czekać az się domkną i wtedy puścic czy to normalne że tak się domyka chyba nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szyby opuszczasz przytrzymując przycisk otwarcia na w kluczyku, a zamykasz wciskając zamknięcie. Druga opcja to po przekręceniu kluczyka w zamku. Trzecia, o którą Ci pewnie chodzi, to chyba tylko zostaje niefabryczny alarm z opcją domykania szyb modułem komfortu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tak, że jak chcę otworzyć szyby pilotem to się otwierają tylko w 1/4, jakby tylko na przewietrzenie. Co gorsza nie idzie ich już domknąć (z pilota) :/ Trzeba kluczykiem w zamku.

Mam wersję z rynku amerykańskiego... dokodowałem oczywiście +64 do modułu komfortu a w adaptacjach dodałem +3 w kanale 10

I d*pa.

Amerykańce mają jakieś ograniczenia sprzętowe a nie tylko te wynikające z przepisów? Pomocnik kodowania w obu w/w przypadkach wskazywał, że te opcje nie są dla USA... jednak żadnych błędów nie ma po takim zakodowaniu MK... co innego gdy w kodowaniu odjąłem 8192, wtedy jakiś błąd związany z tą funkcją się zlogował po pewnym czasie (niemożność wyłączenia funkcji SAFE czy jakoś tak) - wyczytałem na forum, że to ograniczenie sprzętowe, nie do przeskoczenia (bez rezania ;) ). Czyżby to samo tyczyło się zwykłego otwierania/zamykania szyb z pilota?

Edytowane przez BeyerBrown
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...