Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż wideorejestratora, bezpośrednie podpięcie do zasilania na stałę


szop44

Rekomendowane odpowiedzi

witam,
przetrzepałem całe forum ale nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie dlatego też postanowiłem założyć nowy wątek.

nie mam problemu z doborem kamerki, nie mam problemu z jej umiejscowieniem jednak mam problem z podpięciem jej do zasilania :)

kamerkę zamontuję gdzieś w okolicach lusterka, nie chcę jej wpinać i wyciągać z gniazda zapalniczki stąd moje pytanie:

CZY MOŻNA WPIĄĆ SIĘ W ZASILANIE OD LAMPEK W PODSUFITCE ?

Oczywiście nie chce robić tam gniazda zapalniczki tylko chcę odciąć wtyczkę z ori kabla zasilającego kamerę i podpiąc ją do zasilania z lampki :) ewentualnie mogę pociągnąć nowe przewody tak aby zasilanie było dopiero po przekręceniu kluczyka, to chyba najlepsza opcja ale kluczowa sprawa jest taka czy mogę bezpośrednio wpiąć się w zasilanie i czy nie spalę kamerki? ta wtyczka ma jakieś specjalne właściwości ? (jakies rezystorki itp. )

(prośba do MODERATORÓW, jeśli temat jest nie w tym dziale to proszę o jakieś info najpierw gdzie powinienem go umieścić a dopiero później temat w kosz - chociaż ten dział wydaje mi się najbardziej odpowiedni)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam u siebie rejestrator podpięty po plusie po zapłonie. Wpialem kable do tablicy bezpiecznikow po stronie kierowcy. Pamiętaj jak utniesz ori kabel to we wtyczce zasilającej kamerkę jest szklany bezpiecznik, musisz kupic w elektronicznym takie cudo z dwoma kabelkami a w srodku tam wkładasz wlasnie bezpiecznik (przewód-bezpiecznik-przewód)i montujesz to na kablu 12V, a masa normalnie do masy w samochodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...