Skocz do zawartości
IGNOROWANY

mmi basic zmieniarka cd nie czyta płyt


daniell-gda

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

kupiłem b8 i od początku nie chce działać zmieniarka cd tzn:

lampki podświetlenie działa , po naciśnięciu przycisk LOAD zaczynają mrugać wszystkie lampki od płyt ,

zmieniarka nie wydaje płyt ani nie przyjmuje ,

CD unreadable wyświetla się po chwili przy każdej z płyt .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W VAG, mam to samo i CD mam failure - podobno za 200 zł robią to gdzieś ale trzeba wysyłać a nie znalazłem nikogo na miejscu w Katowicach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to wina zmieniarki ?? cd - rom od płyty nawigacji też nie chce wydać i przyjąć płyty lampki się palą


podmieniłem dziś zmieniarkę od innego auta i działa , wina jest zmieniarki , co to znaczy CD mam failure ??


W VAG, mam to samo i CD mam failure - podobno za 200 zł robią to gdzieś ale trzeba wysyłać a nie znalazłem nikogo na miejscu w Katowicach.

Dziś naprawiłem swoją zmieniarkę CD 6 rozebrałem ją na części okazało się że w środku leżała moneta 2 centy, i jedna sprężynka wypadła leżała na soczewce lasera czas naprawy do 2 godzin .

jeszcze nie wiem czemu czytnik płyt navi nie wydaje płyty ani nie przyjmuje , nie reaguje na przycisk wyjęcia płyty , nawigacja działa ale nie ma mapy polski .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nawigację mam z tyłu samochodu w CD-ROM ale Ty masz chyba inny model - nie za bardzo się na tym znam i sam bym tego raczej nie rozkręcił bo by mi zostały jakieś śróbki jak zawsze :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, posiadam w audi a4 b8 radio concert które przestało mi czytać płyty CD oraz karty SD, po włożeniu płyty CD wyświetla się napis "Unreadable", co mogło się stać? proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...