Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pływak - czy będzie pasowal z Passata?


Leriss

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam chyba uszkodzony pływak, bo dziwnie pokazuje mi poziom paliwa od jakiegos czasu (jak jest między full a 3/4 to pokazuje dobrze, potem pokazuje że jest zero aż do momentu gdy zjedzie do około 1/5 i wtedy znowu pokazuje dobrze).

Moje pytanie brzmi, bo nie mogę znaleźć na allegro konkretnie do mojego auta (1.9TDI AFN 110KM 97'), czy będzie pasował taki jak z tej aukcji - http://allegro.pl/vw-passat-b5-1-9-tdi-plywak-wskaznik-paliwa-inne-i4650519607.html ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam chyba uszkodzony pływak, bo dziwnie pokazuje mi poziom paliwa od jakiegos czasu (jak jest między full a 3/4 to pokazuje dobrze, potem pokazuje że jest zero aż do momentu gdy zjedzie do około 1/5 i wtedy znowu pokazuje dobrze).

Moje pytanie brzmi, bo nie mogę znaleźć na allegro konkretnie do mojego auta (1.9TDI AFN 110KM 97'), czy będzie pasował taki jak z tej aukcji - http://allegro.pl/vw-passat-b5-1-9-tdi-plywak-wskaznik-paliwa-inne-i4650519607.html ?

Są takie same tylko wtyczka jest inna w passacie ma inny kształt niż w audi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może wystarczy tylko jak przeczyścisz styki na kostce, oraz jak poruszasz pływakiem.Możliwe że po prostu coś nie styka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Nie chcę otwierać nowego wątku, dlatego spytam tutaj:

Jeżeli okaże się że niezbędna będzie wymiana pływaka, to czy należy to zrobić razem z pompą paliwa i czy jest to skomplikowana operacja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...