Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Usunięcie katalizatora


vincent-1987

Rekomendowane odpowiedzi

Ja planuje u siebie wywalić kata, tylko nie będzie potrzebna u strumienica?

strumiennica do turbo potrzebna jak świni kamizelka :P

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


strumiennica do turbo potrzebna jak świni kamizelka :P

Na wiejskiej ich całkiem sporo :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytam o strumienice bo jeden z warszawskich tunerów zamontował to koledze w Leonie 1.8T 180KM :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zabłysną ten tuner...

Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem zwolennikiem wycinania kata, nowy 600 zł i nie masz problemów na przeglądzie czy za granicą. Jeśli nie jest zatkany to tak samo wkreca się na obroty i spala tyle samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie nie ma kata i wywala checka.Przy odpalaniu puszcza dymka.Musze kupić używany i wstawić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie nie ma kata i wywala checka.Przy odpalaniu puszcza dymka.Musze kupić używany i wstawić

Skoro już nie masz kata to wstaw Downpip a sondę wyłącz programowo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś robi wydech pod konkretną moc z czym wiarze się zmiana średnicy wydechu to przeważnie nie ma kata bo sportowe kosztują naprawdę sporo, jeśli ktoś usuwa sobie kat zostawiając ori średnice wydechu do najprościej wywalić wkład, wspawać rurkę i na ori puszcze wstawić spowrotem, usunięcie kata wiąże się z usunięciem sondy z ECU chyba że ktoś chce patrzyć na pomarańczową kontrolkę na fisie :P

Ja u siebie będę wyrzucał drugie katy zostawiając ori puchy i wyrzucam sondy z ECU i możliwe że środkowe tłumiki zrobie na v-clambach :wink:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W D bez kata nic nie kopci. W sumie to zależy od stanu silnika niż od kata.

Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sluchajcie mam pewien problem... Mam u siebie katalizator z wkladem metalowym, wywala mi blad ze juz czas na niego. Pojechalem wiec do ludzi ktorzy sie zajmuja tylko tlumikami wyciagneli go,obejrzeli i powiedzieli ze jest to katalizator z wkladem metalowym(bo jest) i ze sie ich nie wymienia bo sa wieczne. Teraz mam dylemat bo auto delikatnie szarpie a w sieci nie ma nic na temat wycinki metalowego kata. Moglby ktos madry mi powiedziec co zrobic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też tak mówi, ale ich nie posłuchałem i nie żałuje. Bardzo często wywalało ni błąd kata a po wymianie ustąpiło i auto odżyło , chętniej wkręca się na obroty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, montował ktoś taki wynalazek => http://allegro.pl/audi-a4-1-9-tdi-avb-awx-avf-100-130-hp-zamiennik-i5690285806.html

Co w ogóle o tym myslicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też tak mówi, ale ich nie posłuchałem i nie żałuje. Bardzo często wywalało ni błąd kata a po wymianie ustąpiło i auto odżyło , chętniej wkręca się na obroty

Witaj Daro ,co zrobiłes z tym katem,wymieniłeś na nowy, czy coś przerabiałęś?

Ja mam emulator kątowy i check się nie wyświetla póki co. Musisz liczyć się z tym, że jest to półśrodek, niektórym działa, niektórym nie, czasami check potrafi się wyświetlić po 100km lub 1000km, nie ma reguły. Przy robieniu chipa poproś o wyłączenie drugiej sondy, to jest najlepsze wyjście.

Radeksc powiedz proszę o jakim chipie mowa i czy jest możliwość wyłączenia drugiej sondy bez negatywnych konsekwencji.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...