Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kierownica - wymiana czy regeneracja ?


tomasz102

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam już dosyć zmęczoną życiem kierownice. Samochód taki jak w profilu. Bardziej opłaca się ją regenerować czy taniej będzie kupić używkę w dobrym stanie ? Chce pojeździć samochodem, więc metody handlarsko-druciarskie odpadają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam już dosyć zmęczoną życiem kierownice. Samochód taki jak w profilu. Bardziej opłaca się ją regenerować czy taniej będzie kupić używkę w dobrym stanie ? Chce pojeździć samochodem, więc metody handlarsko-druciarskie odpadają.

Są firmy, które wysyłają Ci obszytą kierownicę i Ty po zamontowaniu odsyłasz im swoją (ja tak zrobiłem)

Uważam to rozwiązanie za bardzo dobre, zwłaszcza że sam możesz sobie skonfigurować obszycie (tj rodzaj skóry, widoczne wykończenie)

koszt koło 250-300

na miejscu można znaleźć kogoś kto to zrobi taniej ale to już specyfika czy sobie załatwisz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba kolega Reggi obszywa. Odezwij się do niego.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są firmy, które wysyłają Ci obszytą kierownicę i Ty po zamontowaniu odsyłasz im swoją (ja tak zrobiłem)

Uważam to rozwiązanie za bardzo dobre, zwłaszcza że sam możesz sobie skonfigurować obszycie (tj rodzaj skóry, widoczne wykończenie)

koszt koło 250-300

na miejscu można znaleźć kogoś kto to zrobi taniej ale to już specyfika czy sobie załatwisz ;)

A jak z trwałością takiej usługi ? Ok poszukam i napisze. Najlepiej gdyby ktoś w województwie Opolskim to robił, ale jak nie znajdę nikogo to będę musiał wysłać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyślij Reggiemu :) dostaniesz kiere jak nową, nie znajdziesz takiej na aukcjach. Widziałem jego dzieło w Nysie ale u kogo już nie pamiętam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...