Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pompowtryski 2.0 TDi BPW


mefi99

Rekomendowane odpowiedzi

Przygoda zakończyła się zakupem nowych pompek. Stare niestety nie nadawały się do regeneracji i przywrócenia ustawień fabrycznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli możesz , to napisz gdzie i za ile wziąłeś nowe pompki, a także co zdyskwalifikowało regenerację starych......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupowałem rok temu pompowtryskiwacz Boscha, dokładnie taki o jakim mowa. Zakupiłem w Łodzi w firmie Inter-Cargo. Zapłaciłem 2400tys. +/- . Z tego 400 zł to kaucja. Musiałem im zwrócić stary bo oni odsyłają do regeneracji. Czekałem z tydzień na pompowtryskiwacz gdyż szedł z niemiec i na dodatek okres świąteczny. Teraz sam mieszkam w DE i np cena EGRa tu jest tańsza w ASO niż w Polsce.

Jak by ktoś coś potrzebował to mogę pomóc coś się dowiedzieć lub załatwić z DE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem w Tarnobrzegu w serwisie BOSCHA mieli ostatnie sztuki w cenie 1350 PLN (obecnie są produkowane już nowe z innym nr i w cenie ponad 2000 PLN). Stare pompki oddałem do sprawdzenia do BOSCHA w Krakowie gdzie regeneracja nie pzynosiła efektów. Pompki okazały się zatarte, przyczyną było prawdopodobnie zbyt suche paliwo. W każdym serwisie mi powiedzieli żeby nie lać żadnej ropy ulepszanej tylko zwykłą podobno te ulepszane są zbyt suche i dlatego tłoczek w pompowtrysku się zatarł (a jego nie da się zregenerować).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musiałeś gdzieś zatankować niezłej zupy :kox::whistling:

Tankowałem na Shell'u i Statoil'u. Teraz przerzuciłem się na BP zobaczymy co z tego będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...