Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Przeróbka 150km na 177km FL


wojcian

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie ,kiedyś o to pytałem , ale nie mogę znależć mojego tematu . Mianowicie chcę zakupic ponownie a4b8 nowe i różnica w cenie jest 3000euro miedzy 150km a 177 km,Jak wygląda sprawa w przypadku poniesienia mocy do 177 km ,to znaczy co trzeba wymienić jakie elementy silnika , wiem ze napewno turbo, i co jeszcze . Domyslam sie ze mozna to zrobic samą mapą , ale ponoć wymieniajac elementy bedzie jeszcze lepij dla motorowni.Dzieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jaki silnik 1.8 TFSI?? Bo jeśli chodzi o TDI 143KM to mapą masz 170KM i ok 400NM a dokładając turbo od wersji 170KM masz ok 200KM i 420NM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ,chcę wiedziec przed zakupem co lepiej wyjdzie finansowo ,jak wspomniałem na początku różnica miedzy 150a177 jest 3000euro (12000pln), a zamierzam to zrobić po roku, bo na drugi przeglad gwarancja sie skonczy, ale te informacje musze mieć przed zakupem auta.

Czyli co tylko turbo do wyminany i nowy program ,tak.

Edytowane przez wojcian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak tylko chcesz zrobić 177 ze 150, to seryjne turbo powinno dać radę.

btw zmiana najnowszego softu sterownika może być dla pewnych tunerów problematyczna, bo 150 to w zasadzie nowość. poza tym gdzieś od 2009 r producenci szyfrują i cudują komputery, więc pewnie za usługę zapłacisz extra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli sie da to na 100% wymienie turbo, bez wzgledu na koszty (coś koło 4000),a potem program , chyba że by wyszło ponad 12 koła to wezmę odrazu 177km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...