Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Schowki pod fotelami przednimi


VicVega

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy,

zaczyna brakować mi miejsca na płyty w aucie (pewnie trzeba będzie pomyśleć o wymianie fabrycznej zmieniarki na coś innego) i chciałbym dołożyć sobie schowki pod przednie fotele. Problem polega na tym, że widzę dwa rodzaje tych schowków. Pierwszy, taki głębszy/dłuższy, w formie szufladki; drugi wyraźnie mniejszy - otwierany uchylnie.

Pytanie czy obydwa modele pasują P'n'P do każdego rodzaju fotela? Ja mam fotele skórzane na bokach (s-line chyba), manualne, z grzaniem tyłka i jakoś specjalnie dużo miejsca pod nimi nie widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oba pasują tylko jest jeden warunek. Jak fotele maja pełną elektryczną regulację to schowki są inne (szersze). Jeżeli fotele zwykłe lub tylko z elektryczną regulacją lędźwi to schowki pasują ze zwykłych foteli nieważne który rodzaj czy odsuwane czy odchylane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, rozumiem. to przydatne info, dzięki. a jak w ogóle z przydatnością tego moda? tam się mieści cokolwiek poza długopisem? chciałbym zobaczyć coś takiego na żywo, bo ze zdjęć ciężko wywnioskować jakie to jest pojemne. A które lepsze? Szufladki czy uchylne?

Jarek - dzięki, czarnych szukam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a orientujesz się może czy ograniczają w jakiś sposób "mobilność" fotela? mam ponad 190 wzrostu i fotel mam w tej chwili opuszczony na sam dół, a słyszałem, że przy niektórych schowkach nie da się już opuścić tak fotela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mobilności fotela nie ograniczają w żaden sposób.

Oczywiście szufladki dużo lepsze, ale za dużo to tam też nie schowasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też przymierzam się do montażu takich schowków. Pytanie, czy podejdą szuflady z jakiegoś innego modelu??? Ogólnie cięzko coś znaleźć i do tego w pasującym odcieniu (beżowy)

Edytowane przez Lukasz_N
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze ktos moglby podac numery tych schowkow i dokladnie rodzaje. Czasem pojawiaja sie w dziale gielda i z tego co widze sa rozchwytywane. Chetnie dolozylbym sobie taki gadget

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie są dwa rodzaje schowków

1- odchylane (mniej miejsca w środku)
2- odsuwane szufladki (troszkę więcej miejsca)

dodatkowo schowki są różnią się w zależności od fotela w którym mają być montowane
1- fotelach z pełna elektryką
2- w fotelach bez elektryki lub tylko z elektryczną regulacją lędźwi

oczywiście schowki występują w wielu kolorach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...