Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z połączeniem z fabrycznym zestawem głośnomówiącym


tomygood

Rekomendowane odpowiedzi

Witam problem jest konkretnie taki, że telefon(LG g2 mini) paruje się przez bluetooth z fabrycznym zestawem w aucie (Audi A4 B6 2004), i słychać charakterystyczny dźwięk po połączeniu, ale po 2 sekundach się rozłącza i tyle. Bluetooth w telefonie działa wydaje się prawidłowo, bo nie ma problemów z przesyłem danych z i na urządzenie. Poprzedni telefon (xperia u android 2.3.7) nie miał z tym problemów, działał prawidłowo. Po wejściu do auta normalnie się łączył i można było gadać bez trzymania słuchawki przy uchu. Pytałem na forum androida ale bez efektu,wydaje mi się że to przez nowszą wersję bluetootha (4.0).Może ktoś u siebie rozwiązał ten problem,będę wdzięczny za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam ten sam problem z telefonem Nokia e63.

Tydzień temu udało mi się go rozwiązać przypadkowo, mianowicie wyłączyłem telefon na całą noc. Rano telefon połączył się z samochodem bez problemu.

Działał tak przez tydzień.

Dziś problem znów się pojawił - łączy się na 2 sek i rozłącza.

Audi A4 B7 2005 rok, radio Concert.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorki ze tak sie podepne ale u mnie nie działa w ogole:( zestaw głosnomowiacy pod nokie 6310 chyba ale iwadomo ze tuj nie jest telefon na czasie.i kilka razy probowalem roznymi tele sie polączyc przez BT i przysłowiowa d*pa:( tzn ze nie mam BT? przeczytalem wiele tematow i jesli jest KOD 9ZF to ponoc jest,Nie ukrywam ze mogłbym to obejsci zainstalowac parotta no ale to szpeci tylko wnetrze oryginalne:)) co robic i jak szukac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorki ze tak sie podepne ale u mnie nie działa w ogole:( zestaw głosnomowiacy pod nokie 6310 chyba ale iwadomo ze tuj nie jest telefon na czasie.i kilka razy probowalem roznymi tele sie polączyc przez BT i przysłowiowa d*pa:( tzn ze nie mam BT? przeczytalem wiele tematow i jesli jest KOD 9ZF to ponoc jest,Nie ukrywam ze mogłbym to obejsci zainstalowac parotta no ale to szpeci tylko wnetrze oryginalne:)) co robic i jak szukac

Bt fabrycznie umieszczony jest w puszce pod tapicerką pod nogami pasażera. Ale wytarczy wyszukać w samochodzie urządzenia BT i jak znajdzie jakieś Audi to znaczy że masz BT. Niesety jak masz stary/niski model sterownika w aucie to możesz nie połączyć się z nim nowszymi telefonami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorki ze tak sie podepne ale u mnie nie działa w ogole:( zestaw głosnomowiacy pod nokie 6310 chyba ale iwadomo ze tuj nie jest telefon na czasie.i kilka razy probowalem roznymi tele sie polączyc przez BT i przysłowiowa d*pa:( tzn ze nie mam BT? przeczytalem wiele tematow i jesli jest KOD 9ZF to ponoc jest,Nie ukrywam ze mogłbym to obejsci zainstalowac parotta no ale to szpeci tylko wnetrze oryginalne:)) co robic i jak szukac

Bt fabrycznie umieszczony jest w puszce pod tapicerką pod nogami pasażera. Ale wytarczy wyszukać w samochodzie urządzenia BT i jak znajdzie jakieś Audi to znaczy że masz BT. Niesety jak masz stary/niski model sterownika w aucie to możesz nie połączyć się z nim nowszymi telefonami.

dzieki kolego za info.czyli zeby smigal mi g2 na fabrycznym zestawie musze zmienic cały moduł komfortu czy tylko jakos BT ulepsyc? prosilbym o info kto w wlkp mi takie cos moze zrobic bo jestem zielony w te klocki:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnij VAG i sprawdź w 77-Telephone, jaki masz moduł BT. Tylko to musisz wymienić lub ew. wysłać do firmy zajmującej się aktualizacją softu. MK nie ma nic do tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnij VAG i sprawdź w 77-Telephone, jaki masz moduł BT. Tylko to musisz wymienić lub ew. wysłać do firmy zajmującej się aktualizacją softu. MK nie ma nic do tego.

siemka, a u mnie , sprawdzilem mam bt M i bylem u kaju i po podpieciu go nie widzial a i znalesc go nie moge jak wchodze do samochodu.

cos kolega poradz?

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jest niepodłączony? Sprawdź kostki.

ta co wchodzi do bt sprawdzona, a gdzie dalej cos szukac?

ta cala wiazka od bt gdzie to dalej idzie?

moze byc ze jak dopiero wloze adapter do zestawu glosnomowiacego to zacznie to dopiero dzialac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A do radia masz BT podłączony?

radia nie wyciagalem,ale sprawdze dzisiaj,mozesz mi powiedziec ktora wtyczka ,kolor , cokolwiek? bo nie wiem nic na ten temat :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rns-e

Jakie masz radio?

rns-e ale nie led ,bose i sterowanie z kierki bez zmieniarki zestaw glosnomowiacy w podlokietniki, w lampce mam mikrofon do zestawu i od bt

Edytowane przez moglaj80
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnij VAG i sprawdź w 77-Telephone, jaki masz moduł BT.

u mnie nie chce si polaczyc .

jak mam orginalnie podlaczony bt wiesz jakie kable powinny dochodzic do rns-e bo wyciagalem radio ale te trzy wtzczki to nie widzialem (czerwona ,czarna i brazowa)

jak to ugrysc? :hi:

01.jpg?imgmax=720

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary sterownik bluetooth masz pewnie .

Mam dokładnie ten sam problem co tomygood. Można ten sterownik zaktualizować? A jak tak to może znasz jakieś firmy się tym zajmujące?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...