Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wyczyszczenie lampy przedniej


jankes93

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam lampę poliftową, leżała długo i od wilgoci zrobiła się czarna w środku, czym i jak najlepiej ją wyczyścić w środku aby nie uszkodzić farby odblaskowej? Załączam zdjęcia lampy.

201409302_eqepahr.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka! jedynie rozebrać w piekarniku i czyścić płynem a jak nie chcesz się bawić to gdzieś mam nr do gościa co mi czyścił i wymieniał odbłyśniki... jak coś to jutro Ci zapodam... soczewki na pewno też zaszły, odkręć te 3 śrubki od soczewki powypinaj kabelki i obróć soczewke na bok weź miękką szmatke i przejedz po soczewce jak tylko sięgniesz, zmontuj wszystko włóż żarówke albo zaświeć latarką i będziesz widział gdzie jest brudna. Ogólnie soczewki w b5FL nie wyciągniesz bo jest za mała dziura... powodzonka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakbym karcherem wodę wpuścił do środka? Nie zedrze odbłysków?

Odbłyśniki można uszkodzić nawet chusteczką przy mocniejszym docisku a Ty pytasz o karcher ? :D Wiesz jakie to ma ciśnienie? Ja bym się nie bawił i ją wyrzucił, te lampy FL teraz to za dobre pieniądze można kupić.

Edytowane przez oyamabdg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema. Pozwolę sobie podpiąć się pod temat, z podobnym problemem. Zakupiłem Audi z Włoch i jedna lampa była wymieniana, natomiast druga jest zżółkła tyle że chyba od środka i teraz pytanie:

-czy da się zakupić sam klosz Valeo ? Czy bardziej się opłaca zakupić nową lampę, chyba że jest jakiś sposób na ogarnięcie tego. Rozklejenie nie jest problemem, bo od razu zrobię bixy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację, lepiej poszukam sprawnej i ładnej lampy, może gdzieś wyrwę taniej.

siemanko! Jakbyś już rozklejał te lampy i je ratował to mam te elementy które u Ciebie są czarne w normalnym kolorze. Chętnie je odsprzedam za jakieś grosze bo mi leżą w szufladzie.

Siema. Pozwolę sobie podpiąć się pod temat, z podobnym problemem. Zakupiłem Audi z Włoch i jedna lampa była wymieniana, natomiast druga jest zżółkła tyle że chyba od środka i teraz pytanie:

-czy da się zakupić sam klosz Valeo ? Czy bardziej się opłaca zakupić nową lampę, chyba że jest jakiś sposób na ogarnięcie tego. Rozklejenie nie jest problemem, bo od razu zrobię bixy

Dla Ciebie też mam ratunek, bo mi jeden klosz leży. Kwestia tego czy lewa czy prawa lampa. Jak zainteresowany byś był to odezwij sie na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...