Skocz do zawartości
IGNOROWANY

FIS brak informacji o otwartych drzwiach


habcio19

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie mam taki problem ze jak otworze tylne prawe drzwi to nie zapala sie oswietlenie w srodku, w drzwiach nie swoeci ani lampka czerwona oni ta od oswieltenia podloza rowniez brak informacji o otwartych drzwiach na fisie

A centralny dziala poprawnoe.

Wyglada to tak ze z reguly zaczyna dzialac ja trzasne drzwiami wtedy mam spokj na pare dni a potem znow pare dnia nie dziala potem znow dziala itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie były dwa powody takich objawów jeden z nich to czujnik otwarcia drzwi (znajduje sie w zamku) a drugi to pogniły i odpadły mi kable z kostki łączącej wiązkę auta z wiązką drzwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź też przewody w gumowej przdlotce w drzwiach, czy piny sie wypadły, albo nie popękały kable. Jest jeszcze opcja sprawdzenia mikrostyku w zamku. Podpinałeś vag? Pewnie pojawią się błędy o braku możliwości odblokowania i zablokowania drzwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nitro jutro zerkne co tam vag pozakuje

Ale jak drzwi zawsze mi sie zamykaja to ciekawe czy jakis blad wogolw bedzie.

A ten mikrostyk w zamku cos da sie z tym zrobic czy tylko drugi zamek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie drzwi się zamykały z centralnego, ale ich otwarcia nie pokazywał na fisie i zapalała się żadna lampka podsufitki. Problem zniknął sam i wszystko się naprawił, a błędy zniknęły, gdy zacząłem te drzwi używać.

Możesz zamek popsikać kontakt spray'em, albo sprawdzić zimne luty. Najpierw jednak zacznij od vag.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez zdejmowania boczku to raczej się nie uda. Zacznij od mikrowyłącznika.

Dokładnie. Zaopatrz się kolego w spinki - są dwie małe i chyba 4, czy 5 dużych, bo na pewno pękną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez zdejmowania boczku to raczej się nie uda. Zacznij od mikrowyłącznika.

Dokładnie. Zaopatrz się kolego w spinki - są dwie małe i chyba 4, czy 5 dużych, bo na pewno pękną.

Z tymi pękającymi spinkami to nie jest reguła, ale profilaktycznie możesz zorganizowaćj sobie coś w rezerwie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sobote rozebrałem boczek, małe ale oczywiście straty były - jedna spinka...

okazalo sie ze styki w wtyczke do zamka zaśniedzialy, przeczyscilem i narazie smiga:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sobote rozebrałem boczek, małe ale oczywiście straty były - jedna spinka...

okazalo sie ze styki w wtyczke do zamka zaśniedzialy, przeczyscilem i narazie smiga:)

To super :-) mnie też to czeka w tym tygodniu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nitroo to przygotuj sie na w cierpliwość przy sciaganiu wtyczki z zamka, jakas masakra......

Jakieś pomocne rady?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po zdemontowaniu boczka oklejasz kawalek pianki wygluszajacej no i widzisz zamek, od dolu zalozona jest wtyczka a z tylu jest odlona chroniaca zamek przed wodą, niestety zatrzask wtyczki nie jest z przodu ale od strony tej oslony, telefonem najpierw cyknij sobie fotke tego zatrzasku, bedziesz wiedzial jak to odpiąc, bo zobaczyć tam nie ma szans...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te informacje na pewno się przydadzą. Dzięki :hi:

Mam nadzieję, że nie będę musiał wyciągać zamka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś czy zamek z angola pasuje, czy może potem vag coś źle czytać np? I czy technicznie jest taki sam? Potrzebuję przedni prawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiecie co moze byc gdy drzwi od pasazera raz sie zamykaja z pilota a raz nie? A jak juz sie nie zamkna to musze od kierowcy zamknac przyciskiem wewnętrznym i dopiero wtedy sie zamkna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam u mnie ten sam problem ,na fisie nie pokazyje mi tylnych prawych drzwi otwartych ,nie zapalają się lampki czerwona i biała , ani światła w podsufitufce , centralny zamek działa normalnie , reszta drzwi jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź przewody w harmonijce, a później do sprawdzenia zimne luty w zamku i mikrostyk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...