Skocz do zawartości
IGNOROWANY

FIS brak informacji o otwartych drzwiach


habcio19

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka dziś próbowałem dojść do ładu z tymi drzwiami , sprawdzałem kable miedzy drzwiami a słupkiem B, w tej harmonijce kable są ok , owinięte grubo czarna taśmą, sprawdzałem kable , które idą z drzwi do słupka B w tej kostce , wszystkie siedzą . W końcu zabrałem się za odłączenie zamka , tej wtyczki jakaś masakra :wallbash: , ale w końcu ją ogarnołem :oklasky: , sprawdziłem wyczyściłem i poskaładałem do kupy . No ale niestety nic nie ruszyło :wallbash: . Jutro zabiorę się za demontaż zamka zobaczę co i jak tam wygląda . Teraz to idę na :kawa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam z kolei taką sytuację, że w sumie całe lato, jesień i zasadniczo gdy są temperatury dodatnie to brak informacji o otwarciu drzwi kierowcy. Natomiast jak przymrozi to często funkcja się pojawia. Ktoś się spotkał z taką konfiguracją? Da się jakoś sprawdzić ciągłość wiązek w gumie, tj. podpiąć się od strony drzwi bez demontażu całego zamka? Na oko kable wyglądają dobrze i w sumie ruszanie nimi nic nie daje.

Edytowane przez Ziku90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak kable wyglądają dobrze to problem raczej leży w mikrostyku w zamku - przeszukaj forum - jest gdzieś opis jak się należy do tego zabrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pytanie, wymieniłem zamek w przednich drzwiach pasażera. Ale jest problem lampki w drzwiach jak i pod nogami zapalają mi się w chwili gdy zamknę drzwi z pilota, natomiast gdy otworze z centralnego zamka to lampki gasną, ktoś ma pomysł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto myśli że jest anglikiem - sprawdź kodowanie modułu komfortu , odejmij 128 na próbę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...