Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Podnośnik hydrauliczny żaba


Cycu87

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, tak jak w tytule, mam jedno pytanie gdyż męczy mnie już od jakiegoś czasu :P Czy podnośnik hydrauliczny typu 'żaba' jest bardziej praktyczniejszy od lewarka zwykłego, ręcznego? Bo zamierzam sie do kupną takiego podnośnika lecz nie wiem czy ma to sens.. A i co sądzicie na temat kobyłek? używał ktoś? samochód po podniesieniu i osadzeniu na kobyłkach jest stabilny? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bierz żabę, dużo wygodniejsza od lewarka zwykłego. tylko jezeli juz to min. 2,5T bo mniejsze to straszny siep. niestabilne są. u siebie mam coś takiego http://archiwum.allegro.pl/oferta/podnosnik-2-5-t-zaba-lewarek-2500kg-kobylki-3t-i4365601789.html i bardzo sobie chwale

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkopuje, ale w koncu zmobilizowalem sie i mam zamiar zakupic :) Bedzie dobre? http://allegro.pl/zestaw-podnosnik-zaba-2t-2-szt-kobylki-3t-i4841867496.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam coś podobnego i działa bez zarzutów, choć zbyt często nie korzystam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sztabiiiil jest? Wiado,o nikt nie wymaga stabilnosci jak na podnosniku za 400 zlotych, ale jest lepiej niz normalny lewarek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podnośnik z tego zestawu mało trwały. Brat kupił jakieś 2 lata wstecz, po roku zaczął delikatnie puszczać olej. Teraz padł całkiem. Konstrukcja delikatna wg mnie, oglądałem niedawno w Juli podnośniki, mają bardzo solidne modele ale trzeba wysupłać co najmniej 250zł i więcej na jakiś przyzwoity. Dochodzi jeszcze zakup kobyłek." Żaba" bardzo fajna sprawa w garażu, kobyłki też tyle że tu stabilność zapewnia szeroka podstawa i takich szukaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sztabiiiil jest? Wiado,o nikt nie wymaga stabilnosci jak na podnosniku za 400 zlotych, ale jest lepiej niz normalny lewarek?

Żaba sama w sobie jest stabilniejsza od zwykłego lewarka. Co do kobyłek to kolega wyżej dobrze napisał szukaj z szeroką podstawą będą stabilniejsze.

Pisząc że mam coś podobnego miałem na myśli wygląd, bo cena którą zapłaciłem to około 230zł (nie pamietam już dokładnie) więc być może jakościowo też jest ....inny :wink:

Mam już kilka lat i nic nie puszcza, aczkolwiek jak pisałem wyżej rzadko używam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...