Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Demontaż podsufitki w sedanie


frog125

Rekomendowane odpowiedzi

Próbował ktoś z was wymieniać podsufitkę w sedanie? jak się domyślam w avancie jest mniejszy kłopot.Doczytałem się żeby wymienić bez uszkodzeń trzeba wyciąć przednią szybę czy to prawda.

Edytowane przez frog125
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciążka sprawa, próbowałem u siebie wyjąć jak kurtynę zmieniałem lecz zrezygnowałem bo zaczęła się łamać i niechcący tylko sobie pobrudziłem także bez wycięcia szybki się nie obejdzie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ja wymieniłem podsufitkę w sedanie (na czarną oczywiście) bez wycinania szyby. Wymontowałem wszystkie siedzenia, żeby było miejsce na "kocie ruchy" i we dwie osoby bardzo powolutku podsufitka wyszła i weszła przez bagażnik. Fakt - było to na skraju przełamania, ale dało się :)

Pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja próbowałem, wszystko wymontowane całe wnętrze. Według mnie tak żeby nie połamać to się nie da. Nie obeszło sie więc bez wycięcia szyby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

Podlacze sie pod temat, przy demontazu/montazu jak uratowaliacie male zaslepki od raczek przeciez ich nie idzie uratowac bo odrazu sie lamia, ani potem dostac w aso osobno bez raczek

Pomocy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co Ty mówisz :) przecież je wyciągasz ja sobie zrobiłem haczyk i od góry haczyk wsuwałem a od dołu srubokręcik i do siebie i wyszły wszystkie bez żadnych strat.. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja próbowałem, wszystko wymontowane całe wnętrze. Według mnie tak żeby nie połamać to się nie da. Nie obeszło sie więc bez wycięcia szyby.

Wymieniałem sufit na czarny zgadzam się z Januszem w 100 % szyba do wycięcia .Wpis kolegi thomas8505 jest dla mnie absolutnie niewiarygodny :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się bez wycinania szyby. Ja wstawiałem przez tylne drzwi, wymontowany tylko fotel kierowcy i wyszła bez żadnych uszkodzeń aczkolwiek na granicy przełamania. Dodam, że dwukrotnie w ten sposób wymieniałem podsufitkę bo pierwszy raz kupiłem przez pomyłkę z a5 ale nie pasuje, jest ciut szersza i dłuższa.

 

Edytowane przez Ramsay
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...