Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Światło przeciwmgielne tył


sebco

Rekomendowane odpowiedzi


Znalazł ktoś ten magiczny mikroprzełącznik odpowiadający za brak przeciwmgielnego ? mam hak i brak światła :( pod lampą nie widze wiązki do haka - sedan

Też długo szukałem, ale post wyżej....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazł ktoś ten magiczny mikroprzełącznik odpowiadający za brak przeciwmgielnego ? mam hak i brak światła :( pod lampą nie widze wiązki do haka - sedan

Też długo szukałem, ale post wyżej....

Nareszcie działa.

Wiązka do haka była tak krótko odcięta, że z trudem ją znalazłem.

Połączyłem sz\b+sz\ż i żegnaj ciemność.

Pomógłbyś laikowi rozkodować ten szyfr ? Mam sedana, pod lewą lampą nie widziałem żadnej wiązki idącej do haka ( czytałem że tam powinna być ). Nic mi nie mówi szyfr sz\b+sz\ż . Byłbym wdzięczny za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopóki nie znajdziesz wiązki "szyfr" nic Ci nie da. Ale proszę bardzo szaro\biały+szaro\żółty(przewody o takich kolorach połączyć)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam inne kolory kabli w wiazce. 2x brazowy, 2x szarobialy, szarozolty, czarnoszary, czarnozielony, czarnobialy, czarnoczerwony, czerwononiebieski, czerwonoszary, czerwonozielony. Wie ktos ktore polaczyc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś pomoże:) Brak światła przeciwmgielnego lewy tył. Brak napięcia na lampie, prawe świeci normalnie, przednie świecą, bezpieczniki ok. Gdzie szukać napięcia od przeciwmgielnego? Kable przy lampie ok. Gdzie znajdę jakoś kostkę do której idą kable? .Audi a4 b6 2004 Anglik brak haka

Edytowane przez Damiyc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tyłu przeciwmgielne jest jedno ! Gdyby były dwa wyglądało by to tak jak byś jeździł na hamulcu:)

Wysłane z mojego LG-F320K przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się orientuję w angliku są dwa zresztą na fisie wyświetla mi brak lewego światła przeciwmgielnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w gnieździe 13 pin jest obok mikro włącznik który podczas podpięcia przyczepy rozłącza przeciwmgielne w aucie i pewnie tam jest problem

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...